Замовити артиста Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show

Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show Офіційний сайт агента

Пропонуємо запросити на своє свято Ozzy Osbourne та Black Sabbat Tribute Show. Кавер-група майстерно виконує хіти Black Sabbath, солістом якої був Оззі Осборн. Замовляйте виступ триб'ют шоу Ozzy Osbourne and Black Sabbat у нашому букінг-агентстві! Працюємо з артистами без посередників, гарантуємо найвигідніші умови співпраці!

 • Договор

  Contact for booking Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show для вашого свята.

Як замовити виступ Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show? Щоб замовити виступ Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show.

Ми рекомендуємо запрошувати Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ozzy Osbourne and Black Sabbat Tribute Show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский