Замовити артиста Rico Sanchez

Rico Sanchez Офіційний сайт агента

Виступ пристрасного та харизматичного Rico Sanchez з хітами Gipsy Kings, перетворить будь-яке свято на унікальну, незабутню подію. Замовити виступ Gipsy Kings tribute можна за допомогою BnMusic – офіційного менеджера артиста!

Сайт артиста: https://gipsykings-booking.com/

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rico Sanchez надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Ріко Санчез, циганський самородок, який підкорив серця слухачів по всьому світу

  Ріко Санчез, успішною організацією виступів якого ми займаємося вже не перший рік, народився у веселій сім'ї циганів у Македонії. Коли хлопчику було десять років, батьки подарували йому довгоочікуваний подарунок – його першу гітару. І вже в чотирнадцятирічному віці привабливий хлопчина виступав із цією гітарою у складі популярного фольклорного ансамблю «КОСО Рацин», який гастролював країнами Європи та СНД. Молодий виконавець одразу полюбився слухачам завдяки своїй циганській харизмі, музичному таланту та оксамитовому голосу з приємною хрипотою… Коли цьому виконавцю, чиєю харизмою гурт Gipsy King полонить слухачів і досі, виповнився 21 рік, він уже працював у найкращих клубах Вікторії . Повернувшись до рідної країни, співак продовжив музичну кар'єру разом із гуртом «Fullmoon». Одна з основних причин популярності Ріко Санчеза полягає у тому, що музикант сам пише всі свої пісні. Саме Rico Sanchez є творцем популярної "Rumba Catalan Gipsy Kings", а його сольний альбом під назвою "Un Deseo", що вийшов у 1995-му році, знаходився на верхньому рядку хіт-парадів протягом двох місяців. Другий альбом виконавця – «Fiesta» – також набув великої популярності. Зараз виконавець виступає з програмою Gipsy Kings Golden Hits, яку можна назвати триб'ютом групи королів циганської музики.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rico Sanchez

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rico Sanchez

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rico Sanchez вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rico Sanchez залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rico Sanchez для вашого свята.

Видео Rico Sanchez

Як замовити виступ Rico Sanchez? Щоб замовити виступ Rico Sanchez на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rico Sanchez.

Ми рекомендуємо запрошувати Rico Sanchez до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rico Sanchez на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rico Sanchez у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский