Замовити артиста Александр Сивак

Александр Сивак Офіційний сайт агента

Відомий український музикант-саксофоніст, соліст Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.
Грав з багатьма зірками світової та вітчизняної сцени: Лара Фабіан, Гару, Брюно Пельтьє, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіна, Дмитро Хворостовський, Ганна Нетребко, Тото Кутуньо, Мішель Легран, Майя Плісецька, Олександр Сєров, Олександр Малінін, Ігор Крой, Микола Басков, Стас П'єха, Олександр Пономарьов, Віктор Павлик, Оксана Білозір, Володимир Гришко, Джамала, Злата Огнєвіч та багатьма іншими.
 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Александр Сивак надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография
  Олександр отримав найцікавіший досвід беручи участь у світовому турне мюзиклу Нотр-Дам де Парі в золотому складі: Елен Сегара, Гару, Даніель Лавуа, Брюно Пельтьє, Патрік Фьорі, Люк Мервіль, Жюлі Зенатті.
  Активний учасник багатьох світських та благодійних заходів. Епізодично, як саксофоніст, знімався у кількох телепроектах та рекламних роликах.
  У проекті "Театр без акторів" акомпанував на саксофоні деяким сценам у виставі "Музика вічна".
  2001-2006 Музичну освіту здобув у Національній музичній академії України ім. П.Чайковського.
  2006-2007 Контракти на круїзних лайнерах Японія, Південна Корея.
  2001-2014р. Оркестр Національної радіокомпанії України.
  2007-2009р. Національний духовий оркестр України.
  З 2007р. Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України.
  Гастролі: Німеччина, Франція, Голландія, Іспанія, Португалія, Ліван, Китай, Південна Корея, Японія.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Александр Сивак

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Александр Сивак

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Александр Сивак вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Александр Сивак залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Александр Сивак для вашого свята.

Видео Александр Сивак

Як замовити виступ Александр Сивак? Щоб замовити виступ Александр Сивак на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Александр Сивак.

Ми рекомендуємо запрошувати Александр Сивак до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Александр Сивак на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Александр Сивак у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский