Замовити артиста Monatik

Monatik Офіційний сайт агента

Монатик – співак, композитор, танцюрист та автор власних пісень. Відомий виконавець Монатик на території пострадянського простору композиціями, написаними для зірок української та російської естради. Також творчі амбіції співака спрямовані на підкорення зарубіжних музичних чартів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Monatik надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Monatik – кар'єрне зростання

  Дмитро Сергійович Монатик – Monatik – музичний діяч українського походження. Народився у Луцьку 1 квітня 1986 року. Незважаючи на очевидний музичний талант, майбутня знаменитість вирішила піти іншим шляхом, 2003 року Monatik вступив на юридичний факультет. Відкриття музичних здібностей відбулося на кастингу телешоу "Фабрика Зірок-2". Переможцем телевізійного шоу-конкурсу Монатик не став, але отримав місце у балеті, вивчився на хореографа та брав участь у перших сезонах Х-Фактора та шоу "Танцюють всі!". З 2016 року Монатик займається низкою проектів, у тому числі й український варіант шоу "Голос. Діти".

  Монатик – музична творчість

  Власну сольну творчість Monatik розпочав ще на момент участі у Фабриці Зірок. У 2009 році спільно з Миколою Бойченком Монатик створює власний музичний колектив, названий "Monatique". Молоді виконавці виступають у модних столичних клубах. Монатик – автор та виконавець низки популярних поп-композицій. Найбільшою популярністю користується альбом під назвою "Саундтрек сьогоднішнього дня", презентований публіці у 2013 році, а також альбом "Звучить", що побачив світ у 2016 році.

  Як запросити Monatik на корпоратив

  Як співак та автор пісень Monatik користується завидною популярністю. Монатика незмінно запрошують для виступів на ювілеях, на вечірках, корпоративних заходах та на весіллях. Щоб запросити співака заздалегідь обговорюється з букінг-агентством дата та формат виступу із включенням заходу до гастрольного графіку.

  Як замовити виступ Monatik

  Концертний графік співака насичений виступами. Також Monatik пише пісні для Діми Білани, Аліни Гросу, Анни Седакової та Серьоги. Зважаючи на надзвичайну зайнятість виконавця, замовлення артиста для виступу оформляється через представництво – "Monatik офіційний сайт агента".

  Офіційний сайт менеджера Monatik

  Наше агентство – офіційний представник виконавця Дмитра Монатика, тому нашим клієнтам передбачені всілякі знижки та гнучкі умови договору.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Monatik

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Monatik

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Monatik вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Monatik залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Monatik для вашого свята.

Песни Monatik

Як замовити виступ Monatik? Щоб замовити виступ Monatik на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Monatik.

Ми рекомендуємо запрошувати Monatik до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Monatik на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Monatik у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский