Замовити артиста Океан Ельзи

Океан Ельзи Офіційний сайт агента

«Океан Ельзи» — один із найпопулярніших і найзначніших в Україні рок-гуртів. Завдяки продуманій глибокій ліриці, своєрідному музичному стилю та потужній енергії колектив набув популярності далеко за межами рідної країни. Ми співпрацюємо з агентом музикантів та готові організувати захід за участю артистів за доступними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Океан Ельзи" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення

  Гурт був утворений у 1994 році у Львові фронтменом Святославом Вакарчуком та його однодумцями із львівського колективу «Клан тиші». До моменту виходу дебютного альбому «Там, де нас нема» гурт вже користувався величезною популярністю, зарекомендував себе на багатьох фестивалях та провів кілька концертних турів, у тому числі в Європі.

  Пік популярності

  Наступні альбоми "Я на небі був", "Модель" та "Суперсиметрія" зміцнили зірковий статус гурту. "Глорія" стала платиновою, а чотири треки з альбому очолили національні хіт-паради. «Океан Ельзи» названий критиками найкращим рок-колективом та найкращим live-гуртом у Східній Європі, а їхні пісні вже увійшли в історію сучасної української музики.

  Де виступають музиканти

  «Океан Ельзи» проводять масштабні сольні концерти на найпрестижніших майданчиках країни, беруть участь у фестивалях та святкових заходах різного рівня. Акустичні концерти гурту чудово доповнять приватну чи корпоративну вечірку, сімейну урочистість. У програмі виступу незмінно звучать хіти:

  • Відчуваю;
  • Вільний;
  • Обійми;
  • Все буде добре;
  • Вища за небо;
  • Холодно.

  Основою концерту «Океану Ельзи» завжди є живий звук. Потужний саунд у найкращих традиціях європейської музики у поєднанні з українською поезією та харизмою фронтмена Святослава Вакарчука створять незвичайну атмосферу на будь-якому заході.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Океан Ельзи

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Океан Ельзи"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Океан Ельзи" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Океан Ельзи" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Океан Ельзи" для вашого свята.

Видео Океан Ельзи

Як замовити виступ группы "Океан Ельзи"? Щоб замовити виступ группы "Океан Ельзи" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Океан Ельзи".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Океан Ельзи" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Океан Ельзи" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Океан Ельзи" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский