Замовити артиста Nana

Nana Офіційний сайт агента

Німецький репер Nana (Нана Кваме Аброква) – одна з найяскравіших зірок середини 90-х років минулого століття. Якщо вам подобається стиль Євро-реп і ви хочете насолодитися такими хітами, як Lonely, Darkman або Too Much Heaven, ви можете замовити виступ Nana на корпоратив, весілля або інший захід на нашому офіційному сайті.

Сайт артиста: nanadarkman.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nana надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Nana: біографія та творчий шлях

  Кар'єра Нана Кваме Аброква розпочалася у 90-х роках з роботи діджеєм на популярних німецьких дискотеках. Популярність Нана отримав після початку співпраці з лейблом Booya music – перший сингл репера увійшов до ТОП 10 головного німецького чарту. Другий сингл, знаменитий Lonely, буквально висадив у повітря європейські музичні рейтинги, так і залишившись найуспішнішим творчим твором Nana. Цікавим є той факт, що Nana – це зовсім не ім'я, а дворянський титул вихідців із Гани. Кваме якраз і є представником цього народу, який переїхав до Німеччини у 10-річному віці. Допитливий хлопчик швидко влився у музичні тренди і з головою захопився репом, точніше, його німецькою варіацією, що відрізняється від традиційної американської великої кількості тематик. Якщо замовити виступ артиста Nana на корпоратив, запросити зірку на весілля чи на іншу урочистість, ви обов'язково почуєте улюблені хіти із шести альбомів репера. В даний час букінг артиста досить популярний, а сам Кваме стверджує, що навіть за всієї своєї енергійності він просто фізично не встигає позитивно відповісти на численні пропозиції. Для букінгу Nana офіційний сайт концертного агента радить заздалегідь вирішувати з датою запрошення, оскільки розклад у співака досить щільний.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nana

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nana

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nana вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nana залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nana для вашого свята.

Видео Nana

Песни Nana

Як замовити виступ Nana? Щоб замовити виступ Nana на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nana.

Ми рекомендуємо запрошувати Nana до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nana на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nana у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский