Замовити артиста K-Maro

K-Maro Офіційний сайт агента

K-Maro – канадський співак, який народився 1980 року в Бейруті (Ліван). Справжнє ім'я – Сіріл Камар. Творчий шлях харизматичного виконавця розпочався у 1997 році, і ось уже понад 20 років шанувальники, яких величезна кількість по всьому світу, насолоджуються композиціями з унікальним поєднанням жанрів реп, хіп – хоп, поп та R`n`B. Заворожливий голос із чуттєвою хрипотою, англо – французькі тексти, жива манера подачі та приголомшлива енергетика співака зроблять виступ K-Maro на Вашому святі незабутнім.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста K-Maro надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музичну кар'єру розпочав у 1997 р. у складі дуету "Les messagers du son", що став популярним у Канаді, проте всесвітню популярність набув після старту сольного проекту в 2002. Усі радіостанції крутили в режимі нон – стоп треки K-Maro

  • "Femme like u";
  • "Crazy";
  • "Histories de luv";
  • "Sous l'oeil de l'ange";
  • "Gangsta party";
  • Let's go.

  Інші досягнення

  Популярний виконавець, музичний продюсер, власник студії звукозапису, засновник благодійного фонду, творець лінійки одягу та аксесуарів, власник кількох ресторанів та агенції нерухомості – талановитий Ка-Маро талановитий у всьому.

  Як відбуваються концерти

  Живі виступи артиста незабутні – він активно спілкується з аудиторією, рухається сценою і виходить у зал, дозволяючи слухачам підспівувати у мікрофон. Запросити такого виконавця на будь-який захід, будь то корпоратив, випускний, день народження – означає створити затишну вечірку з гарною музикою та атмосферою свята.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати K-Maro

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на K-Maro

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна K-Maro вказана для ознайомлення. Остаточний прайс K-Maro залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар K-Maro для вашого свята.

Видео K-Maro

Як замовити виступ K-Maro? Щоб замовити виступ K-Maro на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу K-Maro.

Ми рекомендуємо запрошувати K-Maro до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення K-Maro на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ K-Maro у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский