Замовити артиста Ricchi e Poveri

Ricchi e Poveri Офіційний сайт агента

Італійський гурт Ricchi E Poveri – одна з живих легенд диско не лише в рідній країні, а й у всьому світі. Замовити Ricchi E Poveri на свято – значить перетворити його з шаблонного заходу на унікальну, яскраву, незабутню подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ricchi e Poveri надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Чому замовити Ricchi E Poveri на корпоратив – це чудова ідея?

  Традиційна культурно-розважальна програма на свято: на ювілей, на бенкет, на творчий вечір, на корпоратив, на Новий Рік, а також артисти на весілля завжди приблизно однакова. Стіл, що ламається від їжі та пиття, побиті конкурси, караоке, можливо, виступ маловідомих співаків місцевого розливу. Всі подібні свята схожі один на одного, як дві краплі води, і навряд чи можна сказати, що після них залишаються незабутні враження. Але все буде інакше, якщо почесними гостями на вашому корпоративі чи ювілеї виявляться всесвітньо відомі музиканти, особливо – гурт Ricchi E Poveri. Хоча ймовірність того, що кумири мільйонів приїдуть для виступу на закрите свято, може здатися вкрай невисокою, ми, Ricchi E Poveri, офіційний сайт тур-менеджера, рішуче стверджуємо: ми зможемо замовити виступ артистів, іменитих італійців, на ваш захід. «La prima cosa bella», «Che sarà» та багато інших пісень, які співають люди по всьому світу, прозвучать для вас у чудовому живому виконанні і перетворять ваше свято на щось екстраординарне.

  Ricchi E Poveri: біографія виконавців музики, популярної на всі віки

  Назва колективу перекладається як «Багаті та бідні». Гурт був заснований у 1968-му році в Генуї, до його початкового складу увійшли: Анжело Сотджу, Анжела Брамбаті, Франко Гатті та Марина Окієна. Широкій публіці ансамбль став відомим у 1970-му році, коли Ріккі Е Повірі виступили на престижному музичному конкурсі в Сан-Ремо з композицією La prima cosa bella, що принесла їм вельми почесне друге місце. Наступного року музиканти штурмували той самий фестиваль із піснею «Che sarà», а потім – з хітом «Un diadema di ciliegie». Усі пісні гурту миттєво ставали популярними далеко за межами Італії. Примітно, що у 1978 році Ricchi E Poveri відстоювали честь своєї країни на іншому престижному конкурсі – «Євробачення» – з синглом «Questo amore». Наприкінці 1970-х колективу Ricchi E Poveri біографія досить круто повернулася: ансамбль покинула Марина Окієна, проте зростанню популярності гурту це не завадило. Наступні сингли "Sarà perché ti amo", "Mamma Maria" та "Voulez vous dancer" зробили колектив всесвітньо популярними, а його концерти – одними з найкасовіших в історії диско- та поп-музики. 1987-го року ансамбль побував з концертами й у СРСР, зібравши, загалом, близько 780 тисяч глядачів. Усіх учасників Ricchi E Poveri особисте життя опинялося під пильною увагою журналістів, які бажають догодити численним фанатам колективу з-поміж читачів своїх газет. Потім були нові успішні платівки: «Pubblicita», «Una domenica con te», «Allegro italiano» та інші. Колектив активно продовжує свою музичну кар'єру і донині, а кількість охочих замовити Ricchi E Poveri не зменшується, незважаючи на появу нових жанрів та гуртів.

  Які пісні ви почуєте, вирішивши замовити артистів Ricchi E Poveri на своє свято:

  • Cosa Sei
  • Mamma Maria
  • Sara Perque Te Amo
  • ще близько десяти запальних та веселих композицій

  Чому організацію виступу Ріккі Е Повірі варто довірити саме BnMusic?

  1. Ми гарантовано зуміємо запросити на ваше свято оригінальний склад гурту із тривалою концертною програмою.
  2. Як офіційний промоутер музикантів, ми можемо повідомити всі факти, які вас цікавлять про учасників колективу Ricchi E Poveri.
  3. Статус прямого агента групи дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам найвигідніші ціни артистів.
  4. Ми забезпечимо не лише букінг концерту Ріккі Е Повірі, а й контроль над дотриманням усіх пунктів райдера.
  5. На ваше бажання ми можемо застрахувати договір про виступ, щоб убезпечити вас на випадок виникнення форс-мажорних обставин.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ricchi e Poveri

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ricchi e Poveri

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ricchi e Poveri вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ricchi e Poveri залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ricchi e Poveri для вашого свята.

Видео Ricchi e Poveri

Песни Ricchi e Poveri

Як замовити виступ Ricchi e Poveri? Щоб замовити виступ Ricchi e Poveri на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ricchi e Poveri.

Ми рекомендуємо запрошувати Ricchi e Poveri до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ricchi e Poveri на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ricchi e Poveri у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский