Замовити артиста Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti Офіційний сайт агента

Ерос Рамазотті – один із найуспішніших поп-виконавців за історію Італії та всього світу – тепер може заспівати свої пісні наживо і на вашому святі. Замовте виступ Eros Ramazzoti – і ви запам'ятаєте його на все життя!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eros Ramazzotti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ероса Рамазотті

  Знаменитий Ерос Рамазотті за свою кар'єру вже встиг випустити 11 студійних альбомів та 46 синглів, кожен із яких ставав мега-хітом у всьому світі. Наша компанія BnMusic виступає в ролі офіційного промоутера артиста, даючи його шанувальникам можливість замовити концерт Eros Ramazzoti на Новий рік, весілля, ювілей чи корпоратив. Ми маємо прямі контакти та ексклюзивні угоди зі співаком, які дозволяють нам успішно проводити його концерти по всьому світу і пропонувати своїм клієнтам демократичну цінову політику. Замовити артиста ви можете зараз у наших менеджерів! Ерос Рамазотті – це виконавець не лише обдарований, а й вкрай харизматичний. Він завжди тепло контактує з публікою, через що кількість охочих запросити його на свій захід постійно зростає. Організацію виступів Eros Ramazzotti пропонують багато концертних агенцій, але лише ми, як офіційні тур-менеджери, можемо гарантувати вам букінг артиста на свято з обумовленою датою та форматом заходу. Ми обов'язково знайдемо у щільному гастрольному графіку артиста місце для вашої події та забезпечимо його своєчасний приїзд та успішний виступ.

  Чарівний Ерос Рамазотті: біографія виконавця

  Майбутній всесвітньо відомий співак народився у Римі 1963-го року. Його матір'ю була домогосподарка, а батьком – будівельний робітник. Тим не менш, у генах батьків Ероса Рамазотті безперечно була творча жилка, оскільки їх син з раннього дитинства виявляв явний інтерес до музики і дуже непогані до неї здібності. Розвинути талант хлопчику допоміг, зокрема, його батько: будучи піаністом-любителем, він навчив сина складати пісні. Неабияку роль у становленні Eros Ramazzotti як артиста зіграв найважливіший італійський музичний фестиваль у Сан-Ремо. Туди Ерос Рамазотті приїжджав не раз: з піснями «Terra promessa», «Una storia important» та «Adesso tu». Усі вони моментально ставали хітами, а платівки артиста розходилися все більшими тиражами. На сьогоднішній день Ерос Рамазотті – це музикант, чия кар'єра триває вже понад 25 років, а кількість проданих записів перевищує 100 мільйонів. Музикант встиг заспівати у дуетах з такими зірками, як Джо Кокер, Шер, Адріано Челентано, Лучано Паваротті, Рікі Мартін та ін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eros Ramazzotti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eros Ramazzotti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eros Ramazzotti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eros Ramazzotti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eros Ramazzotti для вашого свята.

Видео Eros Ramazzotti

Як замовити виступ Eros Ramazzotti? Щоб замовити виступ Eros Ramazzotti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eros Ramazzotti.

Ми рекомендуємо запрошувати Eros Ramazzotti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eros Ramazzotti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eros Ramazzotti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский