Замовити артиста Celentano (двойник)

Celentano (двойник) Офіційний сайт агента

Adriano Celentano – це найуспішніший італійський співак та актор. Зараз Адріано Челентано, який перебуває у поважному віці, практично не гастролює, але ваш концерт може прикрасити виступом офіційний двійник Челентано!

Сайт артиста: adrianocelentano.ru

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Celentano (двойник) надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Наступник Adriano Celentano: двійник, який співає не гірше за оригінал

  Ім'я Адріано Челентано знайоме всім нам, навіть тим, хто не захоплюється італійською музикою, з дитинства. Обдарований виконавець, який випустив 41 платівку сумарним тиражем понад 150 мільйонів екземплярів, чудовий актор, який виконав головні ролі у фільмах «Бінго-Бонго», «Приборкання норовливого», «Божевільно закоханий» та багатьох інших, а також обдарований телеведучий, композитор неймовірно харизматична людина – все це про Adriano Celentano. Оскільки народився артист у вельми далекому 1938-му році, зараз він, незважаючи на жвавість розуму і, як і раніше, активну громадянську позицію, більшу частину часу проводить удома з родиною. Головна перешкода, яка не дозволяє організовувати активні гастролі Адріано Челентано – вік. Але, на щастя, ви все ж таки можете почути автентичне виконання хітів уславленого артиста, замовивши організацію виступу його офіційного двійника на весілля, на корпоратив, на Новий Рік, на банкет, на творчий вечір або, наприклад, на ювілей. Адольфо Себастьяні – ось ім'я того, кому сам Адріано Челентано офіційно дозволив виконувати його пісні на присвячених йому триб'ютах.

  Небагато фактів із біографії єдиного офіційного двійника Adriano Celentano

  За вокалом і притаманною лише італійцям харизмі Адольфо Себастьяні анітрохи не поступається своєму уславленому кумиру, ексклюзивне право на виконання пісень якого він отримав. Адольфо, як і багато італійців, чудово співав із самого дитинства, однак його батьки вважали, що музика – це недостатньо серйозне заняття. В результаті Себастьяні став банківським працівником і побудував на цій ниві досить успішну кар'єру. Але, на щастя для всіх бажаючих замовити виконання найкращих пісень Adriano Celentano на корпоратив, одного разу Адольфо Себастьяні опинився у банку Маттія Фаррі, особистого охоронця Адріано Челентано. Фаррі був настільки вражений зовнішньою подібністю Себастьяні зі своїм босом, що жартома запитав: чи не співає він голосом, схожим на вокал Adriano Celentano? Відповіддю стало запрошення на аматорський концерт, під час якого музикант чудово виконав найкращі пісні Адріано Челентано. А через деякий час відбулася доленосна зустріч із кумиром. Adriano Celentano був настільки вражений подібністю обдарованого шанувальника із самим собою у молодшому віці, що вирішив дати йому офіційне право на виконання своїх хітів. І тепер ви знову можете концерт Adriano Celentano замовити на свій корпоратив чи ювілей, як і кілька десятиліть тому. І навіть смерть Адріано Челентано не позбавить його шанувальників можливості почути його пісні у живому виконанні.

  Зразковий сет-лист концерту:

  • Lago Rosso
  • Il tempo Se Ne Va
  • Ja Tebja Ljublju
  • Confessa
  • Soli
  • безліч інших композицій

  Чому BnMusic – ваш найкращий промоутер концерту Tribute Adriano Celentano?

  1. Ми – Адріано Челентано офіційний сайт тур-менеджера, який має в своєму розпорядженні ексклюзивні контракти з єдиним визнаним самим метром його двійником.
  2. Ми повідомимо вам будь-які достовірні факти, які вас цікавлять, як про Адріано Челентано, так і про Adolfo Sebastiani.
  3. Оскільки ми працюємо з артистом безпосередньо, а не через численних посередників, ціни артистів, що пропонуються нашим клієнтам, завжди приблизно на 30% нижчі, ніж в інших букінг-агентствах.
  4. Для того щоб концерт двійника Адріано Челентано на святі пройшов максимально успішно, ми забезпечимо повне дотримання всіх вимог райдера.
  5. Ми можемо здійснити офіційне страхування організації Adriano Celentano Tribute show на вашому заході.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Celentano (двойник)

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Celentano (двойник)

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Celentano (двойник) вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Celentano (двойник) залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Celentano (двойник) для вашого свята.

Видео Celentano (двойник)

Як замовити виступ Celentano (двойник)? Щоб замовити виступ Celentano (двойник) на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Celentano (двойник).

Ми рекомендуємо запрошувати Celentano (двойник) до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Celentano (двойник) на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Celentano (двойник) у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные итальянские артисты

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский