Замовити артиста Ottawan

Ottawan Офіційний сайт агента

Чудовий диско-дует Ottawan у складі із солістом Патріком, який завоював популярність у 1980-х роках, досі залишається у «тренді» і радує любителів енергійної музики запальними хітами. Подаруйте собі незабутнє свято – замовте виступ Oттаван!

Сайт артиста: https://www.ottawan-disco.com/

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ottawan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ottawan

  Засновник групи та її фронтмен – Жан-Батіст Патрік – у далекі 1970-ті роки приїхав до Парижа з твердим наміром зайнятися музичною кар'єрою. Спочатку харизматичний темношкірий хлопець виступав у місцевих барах зі своїм гуртом «Black Underground», який, зрештою, і допоміг йому витягнути щасливий квиток. Один із виступів побачив Даніель Вангар, вельми авторитетний музичний продюсер, який і запросив його створити диско-дует разом із вокалісткою та танцівницею Аннет. Жан-Батіст Патрік погодився на цю пропозицію, тим самим започаткувавши історію групи Оттаван. Перший сингл колективу носив назву «DISCO» і став одним із найзнаковіших у його кар'єрі, тому що він моментально підірвав хіт-паради та чарти всього світу. Далі були композиції "You're OK", "Hello Rio!", "Shalala Song", "Hands Up (Give Me Your Heart)", "Crazy Music" та багато інших, а також запис повноформатних студійних платівок. Енергійні, цікаві композиції гурту Оттаван зробили її однією з ікон диско-музики, чиї виступи досі мають велику популярність. Ми, офіційний сайт концертного агента Ottawan, даруємо вам чудову нагоду запросити Ottawan Жан-Батіст Патрік до себе на свято: на Новий рік, на весілля, на банкет, на творчий вечір, на ювілей або, приміром, на корпоратив. Наявні контакти Оттаван – це прямі контакти артистів, тобто працюємо ми без посередників. Відповідно, в ціну артистів не входять посередницькі комісії, а надійність організації виступів із нашою допомогою суттєво вища, ніж через посередників.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ottawan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ottawan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ottawan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ottawan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ottawan для вашого свята.

Видео Ottawan

Як замовити виступ Ottawan? Щоб замовити виступ Ottawan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ottawan.

Ми рекомендуємо запрошувати Ottawan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ottawan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ottawan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский