Замовити артиста Maruv & Boosin

Maruv & Boosin Офіційний сайт агента

Група MARUV & BOOSIN – це те, що потрібно і для веселої вечірки, і для корпоративу. Музичні композиції колективу звучать свіжо та оригінально, запросити гурт MARUV & BOOSIN можна через наш офіційний сайт агента!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Maruv & Boosin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Maruv & Boosin

  Талановиті музичні колективи створюються спонтанно, так сталося з гуртом MARUV & BOOSIN. Раніше колектив називався Pringlez, він отримав невелику популярність, посівши 3 місце на «Новій Хвилі», взявши участь у кількох пісенних конкурсах. У 2017 році у гурту вийшов перший альбом, що складається з пісень російською, англійською та українською мовами: Drunk Groove, Спіні та інших. Творчість гурту високо оцінюють критики та шанувальники, а ви можете зараз забезпечити своє свято шикарною розважальною програмою, запросивши гурт MARUV & BOOSIN на захід!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Maruv & Boosin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Maruv & Boosin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Maruv & Boosin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Maruv & Boosin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Maruv & Boosin для вашого свята.

Видео Maruv & Boosin

Песни Maruv & Boosin

Як замовити виступ Maruv & Boosin? Щоб замовити виступ Maruv & Boosin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Maruv & Boosin.

Ми рекомендуємо запрошувати Maruv & Boosin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Maruv & Boosin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Maruv & Boosin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский