Замовити артиста Dschinghis Khan

Dschinghis Khan Офіційний сайт агента

Гурт Dschinghis Khan прославився завдяки запальним та водночас агресивним композиціям завжди актуального стилю «диско». За 40 років ансамбль встиг підкорити серця мільйона меломанів. За допомогою нашої компанії можна запросити та замовити до себе на свято шоу незабутнього гурту Dschinghis Khan (Чінгісхан) з живим звучанням. Ми гарантуємо доступні ціни, професійний підхід та яскраву шоу-програму!

Сайт артиста: dschinghiskhanband.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dschinghis Khan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія солістів Чингісхан

  Яскравий та цікавий німецький музичний колектив Dschinghis Khan (Чінгісхан) був заснований у 70-х роках минулого сторіччя. Він здобув популярність не тільки в Німеччині, а й у Японії та всій східній Європі. Гурт Чингісхан був спеціально створений за 1,5 місяці до проведення німецького відбору на Євробачення (1979 року). Вона представляла однойменну пісню та змогла посісти почесне 4 місце. Такий успіх завдячував продюсеру Ральфу Зігелю, який за короткий час зміг створити згуртований колектив, підготувати виступ і здобути заслужену перемогу в національному відборі. Потім почали записуватися інші хіти, які здобули популярність у низці країн – Auf der strasse nach madrid та Billy the kid. В Ізраїлі та Японії група Чингісхан з Мюнхена постійно тримала лідируючі позиції в рейтингах ТОПових виконавців, які регулярно проводилися. Однак успіх тривав недовго, оскільки через 5 років група розпалася через фінансові проблеми. У СРСР музичні композиції Чингісхан перебували під забороною, оскільки колектив звинувачувався в антикомуністичних настроях та націоналізмі. Насправді, це не відповідало дійсності.

  Відродження групи та її гастролювання

  Популярність пісень Klabautermann, China boy та інших не зникла безвісти. Тому всі композиції були реміксовані та доопрацьовані відомим продюсером Брендесом. Усі виконавці Dschinghis Khan змогли зібратися лише 2005 року. Не прибув на зустріч лише Леслі Мандок, котрий відмовився від спільного виступу. У Москві гурт Dschinghis Khan дав грандіозний і феєричний концерт в «Олімпійському». На ньому було близько 30 тисяч глядачів, він транслювався всіма федеральними каналами. У 2006 році група Dschinghis Khan брала участь у турне, яке було присвячене пам'яті Стіва Бендера. Учасник колективу раптово помер від раку. 2007 ознаменувався випуском альбому 7 Leben («7 життів»). Він складається як із принципово нових композицій, так і з опрацьованих перших хітів. У 2009 році гурт був почесним гостем заходу, який присвячувався відкриттю конкурсу пісні «Євробачення» у Москві. Виступ збігся з ювілеєм гурту Чингісхан, колектив відсвяткував 30-річчя від дня свого заснування.

  Популярність Чингісхана та досягнення групи

  За всю свою історію яскрава музична група Чингісхан з костюмованим шоу здійснила захоплення території у всьому в музичному світі, подібно до однойменного монголо-татарського ватажка. Злагодженому колективу талановитих артистів вдалося зібрати найзначніші нагороди. Всі платівки, що випускаються ними, ставали золотими, а також платиновими в 20 країнах по всьому світу. При цьому кожну з них вдавалося продавати з тиражем не менш як 20 мільйонів копій. Виконавці Dschinghis Khan відвідали близько 240 телевізійних передач, їхні особи друкувалися на головних сторінках багатьох популярних видань. Найуспішніший німецький гурт повернувся і виступає на сценах по всьому світу. Кожен виступ легендарного Чингісхана є неповторною виставою, яка зачаровує і одночасно зачаровує глядачів з перших хвилин. Замовити групу можна на корпоратив, весілля, банкет, ювілей чи будь-який інший творчий вечір.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dschinghis Khan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dschinghis Khan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dschinghis Khan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dschinghis Khan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dschinghis Khan для вашого свята.

Видео Dschinghis Khan

Песни Dschinghis Khan

Як замовити виступ Dschinghis Khan? Щоб замовити виступ Dschinghis Khan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dschinghis Khan.

Ми рекомендуємо запрошувати Dschinghis Khan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dschinghis Khan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dschinghis Khan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский