Замовити артиста Ivan Navi

Ivan Navi Офіційний сайт агента

Ivan Navi — нове ім'я в українській танцювальній музиці, молодий та амбітний артист із чудовим голосом та харизмою. Співак працює у жанрі поп та хаус, а всі свої пісні співає українською мовою. Разом із талановитим виконавцем будь-який захід, навіть найпересічніший, перетвориться на запальну танцювальну вечірку. Запросити артиста ви можете у нашому агентстві без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ivan Navi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Іван Сяркевич – справжнє ім'я музиканта. Він народився у Львові 1992 року. Займався музикою, брав участь у вокальних конкурсах та шоу. Популярність до музиканта прийшла завдяки участі у телевізійному шоу «Співай, як зірка» у 2015 році. Творчість Івана сподобалася Кузьмі Скрябіну, який і надихнув артиста-початківця на нові музичні досягнення.

  Пік популярності

  У 2016 році Ivan Navi розпочинає співпрацю з лейблом «MOVA Music» і випускає дебютний сингл «Такі молоді». Пісня протрималася у топі хіт-парадів понад півроку, а кліп увійшов до трійки найкращих танцювальних відео України. Артист багаторазово номінувався на престижні музичні премії, а у 2019 році брав участь у відбірному конкурсі на Євробачення.

  Де виступає артист

  Ivan Navi влаштовує запальні танцювальні шоу у клубах, на приватних святах та корпоративних заходах. Співак прагне вийти на міжнародну сцену, тому поряд із українськими треками з'являються англомовні композиції:

  • Влюблюся;
  • Казково;
  • All For The Love;
  • Колівання;
  • Ти Любиш Музику;
  • Хімія;
  • Прокачуємо Ночі;
  • Тимчасовий релакс.

  Чарівний та артистичний Ivan Navi вміє утримувати увагу публіки, легко заводить будь-яку аудиторію своїми яскравими танцювальними хітами та потужною енергетикою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ivan Navi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ivan Navi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ivan Navi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ivan Navi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ivan Navi для вашого свята.

Видео Ivan Navi

Як замовити виступ Ivan Navi? Щоб замовити виступ Ivan Navi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ivan Navi.

Ми рекомендуємо запрошувати Ivan Navi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ivan Navi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ivan Navi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский