Замовити артиста LondonBeat

LondonBeat Офіційний сайт агента

Група LondonBeat, авторству якої належить значна частина всесвітньо відомих хітів у стилі поп і денс, нині успішно гастролює по всій планеті. Не пропустіть шанс запросити знаменитих Лондон Біт і на своє свято!

Сайт артиста: www.london-beat.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста LondonBeat надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Цей колектив з права вважають феноменальним. З'явившись на світовій сцені наприкінці 80-х – на початку 90-х років, група Лондон Біт, практично відразу завоювала популярність по обидва боки від Атлантики. Більш того: London Beat залишаються затребуваними і в 21 столітті, незважаючи на появу безлічі нових танцювальних стилів музики. Гурт можна почути практично на кожному масштабному фестивалі Дискотеки "Авто Радіо" або "Легенд ретро FM". Крім того, сотні тисяч шанувальників поп-музики у всьому світі прагнуть замовити виступи Лондон Біт на корпоратив. Ми, компанія BnMusic, є офіційними агентами London Beat та працюємо безпосередньо з артистами. Для нас не важко замовити виступ артистів групи Лондон Біт до вас на свято: на корпоратив, ювілей, весілля або в Новий Рік.

  Неповторні London Beat: біографія зірок світового масштабу

  Гурт був заснований у 1988-му році у Великій Британії американським виконавцем Джиммі Хелмсом. До Лондона Біт також увійшли американські артисти Джиммі Чемберс і Джордж Чендлер, а також британський гітарист Вільям Хеншел. Можна безсоромно сказати, що на момент заснування гурту London Beat всі її учасники вже були досить досвідченими виконавцями. Тому не дивно, що вони зуміли перетворити свій союз на мегапопулярний колектив. Перший сингл ансамблю носив назву «9PM» і був виданий у 1988 році. Він досяг високих позицій у багатьох світових чартах, а дебютна платівка «Speak», що вийшла незабаром після цього, тільки закріпила цей успіх London Beat. Потім групу чекала зміна складу: на зміну Джиммі та Джорджу прийшли Ентоні Блейз та Чарльз П'єр. З новими вокалістами був записаний трек "I've Been Thinking About You", який також підірвав світові хіт-паради, і новий альбом – "In The Blood". Згодом колектив Лондон Біт записав ще чимало пісень, кожна з яких ставала вкрай затребуваною: "Where are you?", "J-Lo", "Spirit Of A Child" та багато інших. А 2001-го року склад ансамблю знову змінився. Тепер замовити Лондон Біт означає здійснити букінг виступи наступних артистів: Джиммі Чемберс, Джіммі Хелмс та Вільям Апшоу.

  Зразковий сет-лист виступу London Beat на корпоратив

  • 9PM
  • I've Been Thinking About You
  • Falling In Love Again
  • Where Are You
  • No Woman No Cry
  • інші пісні за вашим бажанням та попереднім погодженням з виконавцями.

  Чому замовити London Beat варто саме у нас?

  1. Як офіційний тур-менеджер групи Лондон Біт, ми подбаємо про те, щоб сет-лист виступу включав найкращі хіти гурту.
  2. Запросивши артистів London Beat через наш сайт ви можете бути впевнені, що під час концерту ви почуєте тільки живий звук.
  3. Ми пропонуємо найбільш розумні ціни артистів, оскільки працюємо з ними безпосередньо, а не через посередників, що стягують комісії.
  4. На ваше бажання ми можемо офіційно застрахувати контракт на випадок виникнення непередбачених обставин.
  5. Після підписання договору про організацію виступу групи, ми попросимо вас сплатити лише 50% від його вартості.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати LondonBeat

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на LondonBeat

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна LondonBeat вказана для ознайомлення. Остаточний прайс LondonBeat залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар LondonBeat для вашого свята.

Видео LondonBeat

Песни LondonBeat

Як замовити виступ LondonBeat? Щоб замовити виступ LondonBeat на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу LondonBeat.

Ми рекомендуємо запрошувати LondonBeat до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення LondonBeat на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ LondonBeat у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский