Замовити артиста Snap!

Snap! Офіційний сайт агента

Група SNAP! знаменує собою цілу главу у світовій історії стилю південс. Її музика – чарівна суміш денсу та соулу асоціюється із запальними ночами та енергійними танцями, а хіти чутні на всіх континентах. Група Cнап – це динамічність та нестримний ритм!

Сайт артиста: https://snapmusic90.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Snap! надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Snap!: біографія та миттєвий успіх

  Історія групи Snap, що стала справжньою хіт-машиною і здобула десятки нагород, сягає 1989 року. Тоді у Франкфурті в результаті творчих експериментів двох музикантів – Майкла Мунзинга та Луки Анзілотті світ побачила оригінальна композиція "The Power". Через рік сингл перезапускають тепер уже під ім'ям бенду Snap, склад групи сформували двоє вокалістів – Penny Ford та репер Turbo B. У тому ж році виходить перший альбом молодого колективу, який стає платиновим у США та Британії та видається тиражем 7 млн! "Снап Ай ат ту пауер" звучить на всіх європейських дискотеках. У 1991 році народжується новий хіт – гімн танцполів, який і сьогодні стрясає стіни клубів – пісня "Rhythm Is A Dancer". Сінгл протримався на вершині хіт-парадів Німеччини десять тижнів. У 1992 році виходить другий альбом The Madman's Return, який теж втирає носа європейським групам багатомільйонним тиражем і визнається платиновим. Випуск хітів припинився 1996 року, коли гурт Снап розпався. Тріумфальне повернення відбулося у 2000 році, і з того часу хіти бенду лунають з новою силою.

  Вокалісти Snap – історія гурту в особах

  В оригінальний склад гурту в 1991 році вливається вокалістка Thea Austin, яка бере участь разом із Penny Ford і Turbo B у записі хіта Rhythm Is A Dancer, що облетів увесь світ. Але вже через рік усі троє залишають гурт Snap 90, маючи намір зайнятися сольним виконанням. У записі наступних пісень ми чуємо бек-вокалістку Мадонни Niki Haris та американську співачку Summer. Але вокалісти не дотягували до первісного складу, і тому, запросивши Снап на свято сьогодні, ви почуєте саму Penny Ford, а компанію їй становитиме новий чарівний репер Benjamin Lowe. Вечірка в стилі техно з гуртом Снап – це десяток світових хітів, які використовували та використовують голлівудські режисери як саундтреки до своїх фільмів.

  У плейлисті групи Snap ви почуєте та побачите:

  • I've got the power
  • Everybody Dance Now
  • Rhythm Is A Dancer
  • Colour Of Love
  • Yellow
  • Oops Up

  Замовнику концерту Snap офіційний сайт тур менеджера запропонує вибрати будь-які інші пісні з репертуару.

  Чому вам варто замовити Snap на Новий Рік чи вечірку?

  – гурт Cнап влаштує на весіллі або на ювілеї найзапальнішу дискотеку для ваших гостей; – Німецький бенд; – це лише живе виконання на вашому творчому вечорі та дотримання умов контракту;

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Snap!

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Snap!

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Snap! вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Snap! залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Snap! для вашого свята.

Видео Snap!

Як замовити виступ Snap!? Щоб замовити виступ Snap! на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Snap!.

Ми рекомендуємо запрошувати Snap! до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Snap! на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Snap! у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский