Замовити артиста Boney M

Boney M Офіційний сайт агента

Група Boney M не потребує представлення. Легендарні виконавці музики у стилі диско стали кумирами цілого покоління. Зараз у вас є унікальна можливість – замовити Боні М на свято, перетворивши його на незабутню подію!

Сайт артиста: https://boneym-lizmitchell.com/

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Boney M надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Склади Боні М

  Як і багато груп 80-90-х років, що виконували музику в стилі диско і поп, цей колектив неодноразово зазнавав змін складу. За роки існування групи Boney M під її ім’ям встигли виступити кілька обдарованих артистів, кожен з яких зробив свій внесок у становлення та розвиток цього зігрітого народним коханням ансамблю. Ми, як офіційний сайт тур-менеджера Boney M, працюємо з усіма складами гурту та організовуємо концерти кожного з них.

  З нашою допомогою ви можете замовити виступ артиста Boney M на корпоратив з однієї з наступних солісток:

  Ліз Мітчелл Шейла Боннік Мейзі Вільямс

  Легендарні та неповторні Boney M: біографія кумирів мільйонів

  Колектив Боні М було засновано продюсером Франком Фаріаном із Західної Німеччини. Почалося все з того, що Фаріан, будучи шанувальником стилю диско, що з’явився в 1970-х роках, вирішив записати досить незвичайний сингл під назвою «Baby Do You Wanna Bump?», як основу для якого була взята ямайська мелодія «Al Capone». У 1975 році Франк представив цю версію пісні широкому загалу, обравши для себе псевдонім «Boney M». Boney – це ім’я персонажа детективного серіалу, що знімався на той час в Австралії і був популярним. А літеру “M” Фаріан додав лише для ефектності. Хоча композиція “Baby Do You Wanna Bump?” була своєрідним експериментом, вона несподівано почала користуватися великою популярністю. Це наштовхнуло на думку продюсера про створення групи Боні М, яку він успішно реалізував. До першого складу Boney M 1975 року увійшли Шейла Боннік, Мейзі Вільямс, Клаудія Беррі, а також танцюрист Майк. Цікаво, що всі учасники колективу: як ці, так і наступні – народилися на Карибських островах та переїхали до Німеччини разом із батьками у підлітковому віці. Незабаром склад колективу зазнав першої заміни: у ньому залишилися Мейзі Вільямс та Клаудія Беррі, але їхніми колегами тепер стали Марсія Барретт та Боббі Фаррелл. Все того ж 1975-го року було здійснено і третю заміну учасників ансамблю: Мейзі Вільямс, Боббі Фаррелл і Марсія Барретт, як і раніше, залишилися в групі, а їхньою новою «напарницею» стала Ліз Мітчелл. Такий склад Боні Ем також проіснував не надто довго, проте він встиг записати низку найпопулярніших хітів. Головні партії у звукозаписній студії виконували Марсія Барретт, Ліз Мітчелл та сам Франк Фаріан. Група Боні М за лічені місяці стала популярною практично по всьому світу. Згодом платівки колективу, близько двохсот разів отримували звання платинових та золотих. Гурт навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса за рекордну кількість проданих альбомів. Чергова зміна складу Boney M відбулася 1976-го року: Боббі Фаррелла замінив Реджі Цібо. У такому складі колектив проіснував до 1982 року, після чого на зміну Реджі знову прийшов Боббі. Сучасний склад Боні М, як уже було сказано, багатоваріантний: ви можете самі вибрати виконавців, які подобаються вам більше, та замовити концерт із виконанням уславлених хітів гурту. А ми докладемо всіх зусиль, щоб організувати незабутній виступ артистів на весіллі , ювілеї чи новорічному корпоративі .

  Зразковий трек-лист виступу гурту Боні М:

  • Daddy Cool
  • Sunny
  • Rasputin
  • Rivers of Babylon
  • One way ticket
  • Bahama Mama
  • інші композиції на ваше бажання, які необхідно заздалегідь узгодити.

  4 рази “за” замовити Боні М у BnMusic?

  Ми працюємо безпосередньо з усіма складами Boney M і є офіційними агентами кожної з уславлених солісток. Як офіційний тур-менеджер, ми пропонуємо одну з найнижчих цін на виступ Боні М. Пропонуємо особливі умови на замовлення гурту із солісткою Шейлою Боннік Ми концертне агентство з великим досвідом та високою кваліфікацією. Всі замовлення через нашу агенцію супроводжуються від моменту замовлення до закінчення виступу запрошеного артиста. Усі організаційні питання ми вирішуємо за вас.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Boney M

  ЛИЗ МИТЧЕЛЛ 14.000 фунтов стерлингов

  ШЕЙЛА БОННИК 7.000 фунтов стерлингов

Похожие артисты на Boney M

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Boney M вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Boney M залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Boney M для вашого свята.

Видео Boney M

Песни Boney M

Як замовити виступ Boney M? Щоб замовити виступ Boney M на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Boney M.

Ми рекомендуємо запрошувати Boney M до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Boney M на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Boney M у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский