Замовити артиста Fly Project

Fly Project Офіційний сайт агента

Друзі, якщо ви плануєте замовити артиста на весілля чи корпоратив, гурт Fly Project це те, що вам треба! Їхні хіти: Toca Toca, Mandala, Back In My Life стануть яскравим подарунком для ваших гостей і навіть ті, хто почує їх вперше, залишаться під емоціями від виступу!

Сайт артиста: flyproject-official.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Fly Project надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Хто ж вони, Fly Project

  Естрада Румунії продовжує активно розвиватися останніми роками. Так, у 2000-х вистрілив ще один проект, який претендував на звання "одноденки". А потім досить успішно себе зарекомендував і відмілив будь-які підозри. Отже, офіційний сайт Fly Project знаходить своїх читачів. Так, і власне, чому вони співають свої пісні іспанською чи англійською, а аж ніяк не румунською? Взагалі концерти Fly Project – частково загадка, і це при тому, що їхні пісні розуміють і підспівують їм всі присутні. Легка танцювальна музика, під яку із задоволенням танцює публіка. Усього двоє хлопців на ім'я Тюдор Іонеску та Ден Денез, готові запалити немислимо атмосферу на танцполі. Контакти з Fly Project варто налагодити, повірте. Замовити зірку будь-якого рівня допоможуть наші менеджери, звертайтесь! Діти вирішили створити проект у 2005 році, хоча разом співпрацюють набагато більше часу. Можливо, хтось згадає їх уже за першою піснею Raisa, яка вийшла 2005 року і дісталася перших місць багатьох хіт-парадів. Зрештою, талановитим юнакам вручили заслужену MTV European Music Awards. Ну оскільки пісню вирішили переспівати російською, то й Russian Music Awards прийшла в їхню скриньку цілком заслужено та усвідомлено. Організація виступів Fly Project на сьогодні перевалила за дві тисячі концертів, артистів замовляють на корпоратив та весілля, і через серйозну зайнятість просимо заздалегідь дізнаватися дату.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Fly Project

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Fly Project

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Fly Project вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Fly Project залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Fly Project для вашого свята.

Видео Fly Project

Як замовити виступ Fly Project? Щоб замовити виступ Fly Project на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Fly Project.

Ми рекомендуємо запрошувати Fly Project до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Fly Project на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Fly Project у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные поп-исполнители

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский