Замовити артиста Vanotek

Vanotek Офіційний сайт агента

Зробіть свій корпоратив та будь-яке інше свято незабутнім, запросивши на нього саунд-продюсера Vanotek . Його треки настільки оригінальні, що ваші гості матимуть лише одне бажання – танцювати!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vanotek надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака Vanotek

  Сучасні поціновувачі класної музики прагнуть запросити Vanotek на захід, адже цей румунський саунд-продюсер славиться своїми чудовими треками. Першу музичну композицію він записав у віці 17 років, після чого музика стала невід'ємною частиною його життя. У Vanotek багато відомих треків:

  • "Tell Me Who",
  • "My Heart Is Gone",
  • "No Sleep та інші".

  Саунд-продюсер набув великої популярності після виходу кліпу на пісню Tell Me Who, записану спільно з Eneli. Кліп переглянули понад 2,5 млн користувачів, сьогодні цей трек використовують популярні діджеї. Ви можете прямо зараз запросити співака Vanotek на корпоратив, зв'язавшись із представником BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vanotek

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vanotek

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vanotek вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vanotek залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vanotek для вашого свята.

Видео Vanotek

Песни Vanotek

Як замовити виступ Vanotek? Щоб замовити виступ Vanotek на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vanotek.

Ми рекомендуємо запрошувати Vanotek до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vanotek на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vanotek у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные поп-исполнители

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский