Замовити артиста Blue

Blue Офіційний сайт агента

Blue – група з Великобританії, яка голосно заявила про себе ще в 2000 році синглом "All Rise". Світову популярність бой-бенд отримав після виходу спільної композиції з Елтоном Джоном. За 18 років з моменту заснування репертуар став набагато різноманітнішим. Тепер побачити виступ гурту захочуть і любителі романтичних балад, і ті, кому до вподоби легкі танцювальні композиції.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Blue надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Blue: біографія музикантів

  Перший сингл "All Rise" бой-бенд випустив у 2001 році, і він став четвертим у UK Singles Chart. Наступна пісня Too Close, що вийшла через 3 місяці, дійшла в цьому чарті до вершини. Вже в листопаді гурт повторив успіх із синглом «If You Come Back». Альбом "All Rise" поставив рекорд у Британії за кількістю проданих екземплярів. Наступна платівка "One Love" вийшла наприкінці 2002 року, і вона відразу стала першою в UK Albums Chart. Особливу популярність отримав сингл Sorry Seems to Be the Hardest Word з Елтоном Джоном. Альбом "Guilty" вийшов через рік і посів друге місце у чарті. Сингли "Guilty" та "Breathe easy" виявилися найбільш популярними серед слухачів. 2004 року Елтон Джон заявив про скорочення популярності бой-бенду і порадив артистам зайнятися сольними кар'єрами. Тоді ж колектив вирішив розпастися, але через 5 років музиканти возз'єдналися та встигли записати з того часу вже 2 платівки та взяти участь у Євробаченні з піснею «I can». Гурт не розгубив того, за що ми його так любили, і готовий знову радувати шанувальників своєю енергетикою на концертах, на яких звучать як старі хіти, так і нові композиції.

  Подальші перипетії біографії Blue

  2005-го року той самий Елтон Джон припустив, що мегапопулярний бойз-бенд незабаром втрачатиме свою популярність, і порадив артистам зайнятися своїми сольними кар'єрами. Це вони зробили, причому цілком успішно. Проте деякі учасники ансамблю паралельно зі своєю сольною творчістю випускали ремікси на пісні колективу, а також композиції гурту, які раніше не були видані. А 2009-го року виконавці вирішили відродити свій ансамбль, що стало причиною другої хвилі всесвітньої популярності гурту Блю, що триває й донині. Ми, офіційний сайт концертного агента гурту Blue, пропонуємо вам замовити артистів на ювілей, весілля, Новий рік, банкет, творчий вечір чи корпоратив. Ми маємо всі необхідні контакти Блю, а також ексклюзивні домовленості про організацію виступів групи. Замовити на корпоратив гурт Blue – означає подарувати собі та іншим яскраве, феєричне та незабутнє свято.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Blue

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Blue

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Blue вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Blue залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Blue для вашого свята.

Видео Blue

Як замовити виступ Blue? Щоб замовити виступ Blue на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Blue.

Ми рекомендуємо запрошувати Blue до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Blue на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Blue у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные поп-исполнители

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский