Замовити артиста Morandi

Morandi Офіційний сайт агента

Моранді – це музичний колектив з Румунії, який став популярним у всьому світі. Хіти Morandi можна знайти у плей-листі кожного любителя гарної музики. Виступ гурту на вашому заході зробить його казково яскравим та феєричним!

Сайт артиста: morandi-booking.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Morandi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Morandi

  Цей уславлений колектив був створений у 2004 році в румунському місті Бухаресті. У ролі вокалістів та фронтменів ансамблю виступили Андрій Ропча та Маріус Мога. Спочатку музиканти, які вже були досить популярними у Бухаресті, не збиралися організовувати спільну групу – їхня співпраця мала обмежитися лише записом пісні «Love Me». Композицію швидко поширили міськими клубами, і вона, несподівано для самих авторів, виявилася дуже затребуваною. Тільки після цього Мога та Ропча утворили популярний колектив Моранді, організація концерту якого є одним із основних напрямків нашої діяльності.

  Що є біографія Моранді зараз?

  Цікаво, що псевдонім Маріуса Мора – Мо, а Андрія Ропчі – Ранді. З цих двох слів утворилася назва колективу Morandi. Контакти гурту стали предметом пошуку всіх концертних агентств світу невдовзі після виходу 2007-го року пісні «Angels», яка стала неймовірно популярною і в одну мить перетворила виконавців на вкрай популярних зірок. Слова «People stop fighting! Angels are crying, We can be better, Love is the answer» співав увесь світ, сингл очолив усілякі чарти і чувся буквально звідусіль. Авторству Morandi також належать хіти Falling Asleep, Save Me, Colors, Rock The World, Midnight Train, Serenada і багато інших. На даний момент колектив Моранді, офіційний сайт концертного агента якого ви зараз переглядаєте, випустив чотири альбоми. Ансамбль отримав премії MTV, ESKA Music Awards та Romania Music Awards. Цікаво, що обидва вокалісти колективу є володарями музичної освіти. Ми пропонуємо вам унікальну можливість: замовити Моранді на корпоратив, на Новий Рік, на весілля, на ювілей, на творчий вечір або на банкет. Ми є офіційним промоутером артистів, маємо телефон Моранді і професійно займаємося букінгом і організацією виступів групи.

  Зразковий сет-лист концерту Моранді на корпоративі:

  • Love Me
  • Angels
  • Falling Asleep
  • Everytime We Touch
  • In December
  • інші композиції за погодженням з музикантами

  Чому запросити Morandi на свято варто за допомогою BnMusic?

  1. Як офіційний сайт концертного агента Моранді, ми стежимо за творчою кар'єрою виконавців та даруємо вам рідкісну можливість почути на виступі сольні хіти кожного з учасників гурту або пісні, написані ними для інших артистів.
  2. Ми маємо в своєму розпорядженні не тільки телефон Morandi, але й велику кількість цікавої інформації про музикантів, якою з радістю з вами поділимося.
  3. Виступ Morandi на корпоративі передбачає участь семи людей. Проте, завдяки відсутності посередників, ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш демократичні ціни артистів.
  4. Ми надамо вам усю необхідну допомогу у виконанні нюансів та особливостей райдера групи.
  5. Наша компанія пропонує замовити артистів лише на умовах живого виступу: разом із вокалістами до вас приїдуть гітаристи, ударник, клавішник та ді-джей.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Morandi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Morandi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Morandi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Morandi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Morandi для вашого свята.

Видео Morandi

Песни Morandi

Як замовити виступ Morandi? Щоб замовити виступ Morandi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Morandi.

Ми рекомендуємо запрошувати Morandi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Morandi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Morandi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Смотреть всех

Популярные поп-исполнители

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский