Замовити артиста Ляпис Трубецкой

Ляпис Трубецкой Офіційний сайт агента

Легкий і самобутній панк-рок, веселі нехитрі тексти та неймовірна енергетика живих виступів — головні переваги творчості культового колективу, пісні якого залишаються, як і раніше, актуальними та популярними. Ми готові запросити гурт Ляпіс Трубецькой на ваше свято з ексклюзивним концертом. Ми працюємо оперативно та без посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ляпис Трубецкой надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення

  Засновник проекту – лідер та фронтмен відомого білоруського гурту «Ляпис Трубецькой» Сергій Міхалок. За довгі роки творчості було створено величезну кількість хітів, записано альбомів та завойовано звань та нагород. «Ляпис Трубецькой» став справжнім символом білоруського року зі своїм власним неповторним стилем. 2014 року гурт припинив своє існування, а Сергій Міхалок створив новий творчий проект «Brutto».

  Новий виток популярності

  Гурт «Ляпис 98» уперше вийшов на сцену у 2016 році. Спеціально для нового проекту було записано нову композицію «Брежнєв», а основу репертуару колективу склали пісні за весь період творчості «Ляпіса Трубецького». Музиканти виконують лише хіти, чим захоплюють шанувальників не лише у себе на батьківщині, а й у багатьох країнах пострадянського простору та Західної Європи.

  Де виступає гурт

  «Ляпис 98» віддає перевагу великим концертним залам та відкритим майданчикам, але також із задоволенням виступає для шанувальників на невеликих клубних заходах, приватних та корпоративних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Листоноші;
  • Вогники;
  • Зеленооке таксі;
  • Маніфест;
  • Ау;
  • Метелиця;
  • У сукні білій.

  Концерт «Ляпис 98» заряджає неймовірною енергією та відмінним настроєм, об'єднує публіку різного віку та музичних інтересів у загальному емоційному пориві.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ляпис Трубецкой

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ляпис Трубецкой

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ляпис Трубецкой вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ляпис Трубецкой залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ляпис Трубецкой для вашого свята.

Видео Ляпис Трубецкой

Песни Ляпис Трубецкой

Як замовити виступ Ляпис Трубецкой? Щоб замовити виступ Ляпис Трубецкой на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ляпис Трубецкой.

Ми рекомендуємо запрошувати Ляпис Трубецкой до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ляпис Трубецкой на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ляпис Трубецкой у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский