Замовити артиста Dzidzio

Dzidzio Офіційний сайт агента

"DZIDZIO" – комедійна антипопсова група, популярність якої просто зашкалює. Все це пояснюється нестандартним творчим підходом. Тексти пісень прості та нехитрі, з використанням вуличного сленгу, часто, з ненормативною лексикою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста DZIDZIO надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія DZIDZIO

  Оригінальний імідж

  Свій шлях хлопці розпочинали далекого 2009 року у Львівській області. Першими вибуховими хітами колективу стали пісні Скрябіна «Старі фотографії» та «Ялта», написана спеціально для Михайла «Дзідзьо» Хоми. У травні 2013, досягнувши піку популярності, проект вийшов на «Арену Львів». Концерт став значною культурною подією регіону та зібрав понад 25000 глядачів. Михайло «Дзідзьо» Хома є неповторною родзинкою гурту. Його дуже люблять діти. Не останню роль тут відіграє імідж зірки – колоритна борода та капелюх із пером. Провідну роль становленні мегапопулярного проекту зіграв інтернет ресурс. Сукупна кількість переглядів хітів "Павук", "Марсік", "Я і Сара", "Вихідний" перевищила 100 млн на Ю-туб. Тут же можна знайти відомі гумористичні монологи хлопців і посміятися від душі.

  Група та клієнти

  Тема гумору не залишає жодного виступу колективу. Фронтмен:

  • активно взаємодіє з аудиторією;
  • насичує спілкування жартами на межі фолу;
  • заряджає енергією та позитивом.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dzidzio

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на DZIDZIO

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна DZIDZIO вказана для ознайомлення. Остаточний прайс DZIDZIO залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар DZIDZIO для вашого свята.

Видео Dzidzio

Як замовити виступ DZIDZIO? Щоб замовити виступ DZIDZIO на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу DZIDZIO.

Ми рекомендуємо запрошувати DZIDZIO до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення DZIDZIO на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ DZIDZIO у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский