Замовити артиста Boney M Liz Mitchell

Boney M Liz Mitchell Офіційний сайт агента

Елізабет Пембертон, вона ж Ліз Мітчелл, на сьогоднішній день вважається наступницею “того самого” оригінального Boney M. Замовляйте виступ гурту Боні М без посередників та переплат! Зробіть своє свято незабутнім, здійсніть свою мрію.

Сайт артиста: boneym-lizmitchell.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Boney M Liz Mitchell надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ліз Мітчелл

  Про групу Боні М з Ліз Мітчелл

  Елізабет Пембертон, вона ж Ліз Мітчелл, на сьогоднішній день вважається наступницею “того самого” оригінального Boney M, який розпався в 1986 остаточно. Але право називатися Boney M дісталося саме Ліз Мітчелл, оскільки саме вона вважалася основною солісткою легендарного гурту Боні М на момент її розпаду і саме її голосом записано більшість улюблених хітів групи. Хоча необхідно відзначити також, що Liz Mitchell має таке ж право виконувати пісні Боні М, як і в інших колишніх учасників оригінального складу гурту.

  Початок творчого шляху співачки

  Елізабет Пембертон – уродженка Ямайки, яка у віці 11 років перебралася з батьками до Англії. Ще у школі Ліз заснувала власний вокальний колектив, у якому виступала з однокласницями. Проте мудрий тато порадив їй вступити до коледжу та вивчитися на секретарку. І все-одно Елізабет не відступилася від свого, навіть працюючи секретарем, вона знайшла собі роль у мюзиклі HAIR! і вирішила… переїхати до Берліна разом із одним із складів. Оскільки Liz Mitchell виконувала пісню колишньої учасниці Донни Саммер White Boys Are So Pretty, її трохи бентежили і слова та настрої расизму в Німеччині. Отже, можливо, Boney M стало для неї порятунком. Вже після того, як мюзикл “віджив своє”, Ліз приєдналася до міжнародного колективу Les Humpries Singers, де відчула себе краще. Тут біографія артистки докорінно змінюється, бо вона обрала коханцем соліста трупи, уродженця Карибських, як вона островів, Малькольма Марагона. 1974 року вони обоє залишили трупу і спробували заснувати власний реггі-бенд. Але, мабуть, у Німеччині тоді не були готові до такого ходу. І тоді морально знесилена Ліз звернулася палко у віру. І далі, як повідомляє офіційний сайт Ліз Мітчелл , вона завжди була вкрай віруючою, навіть якщо їй доводилося виконувати “легковажні” пісні Boney M. Дівчину привела в колектив у 1975 році Марсія Барретт, на зміну Шейлі Бонник . Десять років проспівавши в групі після її розпаду, Liz Mitchell спробувала видати власний альбом, на якому, втім, мало було треків власного авторства. А 1999 року ще один. Крім того, 2000 року Ліз подарувала світові збірку хоспелів на різдвяну тематику Christmas Rose. 2005 року перевидала деякі хіти The Beatles, знову ж таки у формі релігійних гімнів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Boney M Liz Mitchell

  Гонорар: 14.000 фунтов стерлингов (16.000 евро)
  2 бизнес + 6 эконом билетов из Лондона (аэропорт Хитроу!)
  В аэропорту: 2 VIP прохода на прилёт и вылет

Похожие артисты на Boney M Liz Mitchell

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Boney M Liz Mitchell вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Boney M Liz Mitchell залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Boney M Liz Mitchell для вашого свята.

Видео Boney M Liz Mitchell

Песни Boney M Liz Mitchell

Як замовити виступ Boney M Liz Mitchell? Щоб замовити виступ Boney M Liz Mitchell на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Boney M Liz Mitchell.

Ми рекомендуємо запрошувати Boney M Liz Mitchell до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Boney M Liz Mitchell на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Boney M Liz Mitchell у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский