Замовити артиста Toto Cutugno

Toto Cutugno Офіційний сайт агента

Важко знайти людину, яка не знала б італійського виконавця Тото Кутуньо. Незважаючи на свій поважний вік, Toto Cutugno, як і раніше, радує шанувальників яскравими виступами, один з яких може відбутися на вашому святі! Ми є офіційними тур-менеджерами Toto Cutugno в Україні та країнах СНД. І пропонуємо вам організацію унікальної події: виступи відомого співака на корпоративі, на весіллі, на банкеті або, наприклад, на ювілеї.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Toto Cutugno надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака

  Тото Кутуньо, італієць-легенда, славиться своїм багатостороннім музичним талантом та неймовірною харизмою. Йому підвладне все: написання музики та текстів, гра на багатьох інструментах і, звичайно, виконання пісень. Примітно, що Toto Cutugno – це музикант, який не лише написав безліч композицій, які стали славетними хітами для себе. Він також став автором пісень для багатьох інших зірок світового масштабу, котрі зробили їх по-справжньому знаменитими. Тото Кутуньо вже минуло 70 років, але його голос, як і раніше, полонить кожного, хто його почує, як і його чарівність. Не пропустіть можливість замовити живий виступ Toto Cutugno – людину, яка стала легендою кількох поколінь.

  Творчий шлях Тото Кутуньо: біографія артиста

  Виконавець народився далекого 1943-го року в Таскані. Його батько чудово грав на трубі і зумів прищепити любов до музики свого сина. Втім, схильність до цього виду мистецтва Toto Cutugno і так була очевидна з дитинства. Він також освоїв трубу, а згодом – акордеон та ударні. Вже у 13-річному віці молодий Toto Cutugno посів третє місце на музичному змаганні регіонального масштабу. До речі, Тото – це скорочення від Сальваторе, справжнього імені виконавця. У 19 років молодий італієць вирушив із групою «G-Unit» у тур Фінляндією, що тривав шість місяців. Життя музикантів настільки сподобалося Toto Cutugno, що він вирішив створити власний гурт, що й зробив після приїзду додому до Італії. Колектив носив назву Toto e Tati, а музику для нього почав писати сам Тото. В Італії група мала досить велику популярність. 1975-го року музиканта запросили до колективу «Albatros», для якого він також почав писати пісні: у співавторстві з Віто Паллавічіні. Цей дует – музикант та поет – також написав кілька вдалих пісень іменитому французькому виконавцю Джо Дассену. Цей період творчого шляху став важливим у становленні артиста Тото Кутуньо. Біографія піднесла йому третє місце на престижному фестивалі в Сан-Ремо у складі того ж гурту «Albatros». Після розпаду групи харизматичний Toto Cutugno розпочав сольну кар'єру і дуже в ній досяг успіху. На конкурс у Сан-Ремо він привозив композиції "Solo noi", "L'italiano", "Serenata" та інші, які займали високі місця не лише на цьому фестивалі, а й у світових хіт-парадах. За час, що минув з того часу, Тото Кутуньо написав ще багато пісень для себе та інших співаків, випустив кілька вкрай вдалих альбомів (які неодноразово отримували статуси платинових і золотих) і став улюбленцем публіки по всьому світу. Крім того, 1990-го року співак став переможцем конкурсу «Євробачення».

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Toto Cutugno

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Toto Cutugno

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Toto Cutugno вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Toto Cutugno залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Toto Cutugno для вашого свята.

Видео Toto Cutugno

Як замовити виступ Toto Cutugno? Щоб замовити виступ Toto Cutugno на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Toto Cutugno.

Ми рекомендуємо запрошувати Toto Cutugno до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Toto Cutugno на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Toto Cutugno у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский