Замовити артиста Vanilla Ice

Vanilla Ice Офіційний сайт агента

Vanilla Ice – музикант, актор, продюсер. Для цього різнопланового артиста немає нічого неможливого. Він однаково добре виконує пісні будь-якого жанру. У його дискографії є класичний хіп-хоп, і рок, і поп-музика. Пісні виконавця пронизані легкістю та простотою. Можливо саме тому їх так приємно слухати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vanilla Ice надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Перша хвиля популярності виконавця була в 1989 році, коли вийшов альбом – Hooked. Тоді артиста побачила широка аудиторія. Вже за рік він опинився у великій звукозаписній компанії. У ній вирішили перевипустити альбом під іншою назвою, і це рішення виправдало себе. Артист отримав багато нагород і за сам реліз, і за сингли з нього. Шанувальникам творчості музиканта особливо сподобався трек Ice Ice Baby. Після виходу з лейблу Vanilla Ice випустив ще 5 альбомів. Три з них (Mind Blowin, Hard to Swallow і Bi-Polar) були записані в жанрі рок. З моменту випуску останнього релізу минуло 7 років. Артист готує новий альбом і має намір вирушити з ним на гастролі. Фанати вже зачекали його на сцені!

  Перелік заходів

  Vanilla Ice можна запросити і на великі фестивалі з багатьма гостями, і на невеликі корпоративи. Він часто виконує свої найвідоміші композиції на вечірках на честь свят. На будь-якому майданчику артист почувається комфортно.

  Переваги виступів:

  • У артиста багато позитивних пісень, які піднімуть усім настрій.
  • Vanilla Ice часто жартує під час виступів, спілкуючись із фанатами.
  • Виконавець не відмовляє шанувальникам фото та автографів.
  • Навіть ті, хто не знайомий із творчістю репера, отримають від концерту заряд позитивних емоцій.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vanilla Ice

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vanilla Ice

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vanilla Ice вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vanilla Ice залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vanilla Ice для вашого свята.

Видео Vanilla Ice

Як замовити виступ Vanilla Ice? Щоб замовити виступ Vanilla Ice на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vanilla Ice.

Ми рекомендуємо запрошувати Vanilla Ice до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vanilla Ice на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vanilla Ice у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский