Замовити артиста Серёга

Серёга Офіційний сайт агента

Сергій (справжнє ім'я Сергій Пархоменко) – білоруський виконавець, який записав 8 студійних альбомів. Репер працює в хіп-хоп, а його композиції досить незвичайні. Найчастіше замовити Серьогу на корпоратив поспішають клієнти, які бажають забезпечити день народження, день одруження та навіть корпоратив гарною музикою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Серёги надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Серьога

  Серьога за фахом економіст, але його душа завжди тяжіла до музики. Тому він спочатку записав сингл із німецьким репером, а потім повернувся на батьківщину, щоб будувати музичну кар'єру. Він записав кілька альбомів, але його вдалим синглом став «Чорний бумер», який протягом кількох місяців транслювали радіостанції в країнах СНД. Після цього виконавець записав ще 6 альбомів, працюючи у жанрі хіп-хоп, R'n'B, поп та інших. До найпопулярніших його композицій обов'язково варто віднести такі сингли:

  • «Занапастили Лялю»;
  • «Біля твого дому»;
  • «Манькине весілля»
  • «Лють» та інші музичні композиції.

  Виконавець активно займається творчістю та гастролює, тому ви можете будь-коли замовити на свято Серьогу. Його музика незвичайна, але саме вона стане чудовим супроводом і для офіційного заходу, і для сімейної урочистості.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Серёга

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Серёги

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Серёги вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Серёги залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Серёги для вашого свята.

Видео Серёга

Як замовити виступ Серёги? Щоб замовити виступ Серёги на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Серёги.

Ми рекомендуємо запрошувати Серёги до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Серёги на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Серёги у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский