Замовити артиста Akon

Akon Офіційний сайт агента

Ейкон, один із найуспішніших виконавців сучасності, є кумиром мільйонів людей по всьому світу. За допомогою BnMusic співак Akon може стати почесним гостем на вашому святі, зробивши його незабутнім та ефектним!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Akon надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ейкона

  Харизматичний Ейкон народився 1973-го року в Сент-Луїсі, в сім'ї барабанщика та танцівниці. Тим не менш, значну частину свого дитинства він провів у Сенегалі – невеликій країні на території Західної Африки. Саме цю спекотну та сонячну, хоч і слабо розвинену в економічному плані країну Ейкон вважає своєю справжньою батьківщиною. До підліткового віку він уже вмів грати на п'яти музичних інструментах та демонстрував неабиякий талант. Вищу школу виконавець закінчив уже у Нью-Джерсі. Для того, щоб замовити зірку на захід, вам лише необхідно зв'язатися з нашими менеджерами. Дебютна платівка музиканта була випущена в 2004-му році і мала назву «Trouble». Akon, замовити артиста на корпоратив виступ якого зараз прагнуть мільйони шанувальників у всьому світі, вирішив показати на дебютному альбомі справжнього себе: він написав щирі пісні та виконав їх чуттєво та відверто, знайшовши натхнення у похмурих спогадах та враженнях з минулого. Композиції "Show Out", "Locked Up", "Ghetto" та інші полюбилися широкому загалу і допомогли артисту заявити про себе.

  Подальша біографія Akon

  Справжню популярність виконавцю принесла така платівка – Konvicted. Хіти «Don't Matter», «I Wanna Love You» та «Smack That» миттєво перетворилися на легендарні, причому у виконанні перших двох Ейкон допоміг Снуп Дог, а третього – Емінем. Далі була не менш успішна платівка «Freedom», а в даний час виконавець працює над наступним альбомом – «Stadium». За роки своєї творчої діяльності Akon, контакти якого є у BnMusic як у офіційного промоутера виконавця, встиг порадувати шанувальників хітами "Right Now (Na Na Na)", "Beautiful", "I'm So Paid", "Cry Out Of Loy" , "Sexy Bitch", "So Blue" та багатьма іншими.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Akon

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Akon

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Akon вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Akon залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Akon для вашого свята.

Видео Akon

Песни Akon

Як замовити виступ Akon? Щоб замовити виступ Akon на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Akon.

Ми рекомендуємо запрошувати Akon до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Akon на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Akon у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский