Замовити артиста Eyal Golan

Eyal Golan Офіційний сайт агента

Eyal Golan – це ізраїльський поп-музикант, який став одним із найпопулярніших не лише у своїй країні, а й у всьому світі. Для вашого свята Еяль Голан стане справжньою феєричною прикрасою!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eyal Golan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Eyal Golan

  Цей виконавець народився 1971-го року, а музичну кар'єру він розпочав ще у шістнадцятирічному віці. Тоді Eyal Golan виступав у нічних клубах і навіть не сподівався, що колись він стане музикантом зі світовим ім'ям. Проте обдаровану молоду людину помітили та полюбили не лише слухачі, а й продюсери, завдяки яким уже 1995-го року Еяль Голан випустив свою першу сольну платівку. Однак справжня слава прийшла до нього після виходу третього альбому, який був названий «Без тебе» і побачив світ на два роки пізніше. Платівка стала платинової в Ізраїлі та допомогла Eyal Golan заявити про себе на всю планету. Найвідоміші сингли артиста – це пісні:

  • "Yafa Sheli" ("Моя красуня"),
  • "Tslil Meytar" ("Звук струни"),
  • "Malkat HaYofi Sheli" ("Моя королева краси"),
  • «Hoze Otach Muli» («Уявляю тебе перед собою»),
  • «Liknot Lakh Yahalom» («Купити тобі діамант») та багато інших.

  Ми є офіційними концертними агентами Еяля Голана. Пропонуємо вам можливість почути ці пісні у живому виконанні прямо у вас на святі. Прямі контакти Еяля дозволяють нам впевнено гарантувати, що ми зможемо знайти відповідний день для виступу в досить щільному графіку гастролей музиканта.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eyal Golan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eyal Golan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eyal Golan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eyal Golan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eyal Golan для вашого свята.

Як замовити виступ Eyal Golan? Щоб замовити виступ Eyal Golan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eyal Golan.

Ми рекомендуємо запрошувати Eyal Golan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eyal Golan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eyal Golan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Виталий

Менеджер, букинг-агент артистов

Язык: русский, английский, немецкий