Замовити артиста Мариам Мерабова

Мариам Мерабова Офіційний сайт агента

Чарівна Маріам Мерабова — джазова співачка з сильним і добре поставленим меццо-сопрано, беззмінний голос джаз-бенду «Мірайф» уже протягом 20 років. Вона пише музику та тексти, знімається в кіно, викладає вокал. Виступ артистки такого рівня перетворить ваш захід на яскраву та помітну подію. Ми співпрацюємо зі співачкою та допоможемо організувати свято за її участю без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Мариам Мерабовой надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Сім'я Маріам з Єревану, де вона народилася в січні 1972 року. Бабуся в дитинстві співала їй романси, і любов до музики майбутній співачці дісталася саме від неї. Переїхавши до Москви, продовжила займатись музикою на естрадно-джазовому відділенні. Одночасно з навчанням працювала бек-вокалісткою з безліччю російських зірок, а з деякими навіть виступала на «Євробаченні». У 1998 році стала вокалісткою гурту «Мірайф», з яким записала два студійні альбоми, брала участь у багатьох джазових фестивалях і співала на одній сцені з джазовими зірками першої величини. Паралельно з цим вона встигала викладати, знялася у серіалі, озвучила персонаж у мультфільмі «Моана» від студії «Дісней».

  Де виступає артистка

  Співачка співає на великих сольних та збірних концертах, фестивалях, у клубах, на приватних та корпоративних вечірках — стиль та репертуар артистки чудово впишеться у захід будь-якого формату. У її виконанні звучать джазові хіти минулих років і пісні написані Маріам:

  • Summertime;
  • Blue Seven;
  • My Funny Valentine;
  • I Want To Go Home;
  • Once I Loved.

  Концерт Мерабової – свято гарного смаку та потік чистих позитивних емоцій. Вона має прекрасний, чарівний голос, сценічний артистизм і неймовірну харизму.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Мариам Мерабова

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Мариам Мерабовой

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Мариам Мерабовой вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Мариам Мерабовой залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Мариам Мерабовой для вашого свята.

Видео Мариам Мерабова

Як замовити виступ Мариам Мерабовой? Щоб замовити виступ Мариам Мерабовой на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Мариам Мерабовой.

Ми рекомендуємо запрошувати Мариам Мерабовой до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Мариам Мерабовой на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Мариам Мерабовой у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский