Замовити артиста Нино Катамадзе

Нино Катамадзе Офіційний сайт агента

Сучасна джазова музика асоціюється у шанувальників жанру з грузинською виконавицею Ніно Катамадзе. Чудовий голос та харизма допомогли співачці досягти світової популярності. Ви можете зробити своє свято яскравішим, замовивши співачку Ніно Катамадзе на корпоратив!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Нино Катамадзе надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Ніно народилася в Грузії, 1990 року вона успішно вступила на вокальне відділення одного з музичних університетів Батуму. У цей час молода грузинська джазова співачка брала участь у музичних проектах і займалася благодійністю. Наприкінці 90-х років вона стала активно працювати з групою Insight, що принесло їй популярність у Грузії та країнах СНД, світову популярність Ніно набула після виступів у Великій Британії, які були приурочені до Дня Грузії. За роки кар'єри співачка отримала понад 5 музичних премій, записала понад 10 саундтреків до фільмів («Інді», «Спека» та інші) та 6 студійних альбомів. Якщо ви хочете запросити співачку Ніно Катамадзе на захід, щоб почути її сингли "Olei", "Bayati", "Forgotten Melody" та інші, то замовте концерт у нашому букінг-агентстві.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Нино Катамадзе

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Нино Катамадзе

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Нино Катамадзе вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Нино Катамадзе залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Нино Катамадзе для вашого свята.

Видео Нино Катамадзе

Як замовити виступ Нино Катамадзе? Щоб замовити виступ Нино Катамадзе на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Нино Катамадзе.

Ми рекомендуємо запрошувати Нино Катамадзе до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Нино Катамадзе на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Нино Катамадзе у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский