Замовити артиста Sky High Band

Sky High Band Офіційний сайт агента

Sky High Band це всесвітньо відомий гурт, який виконує музику в енергійному танцювальному стилі. Виступ цієї групи гарантовано прийде до місця на будь-якому святі, зробивши його неповторним.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sky High Band надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Sky High Band

  Колектив було створено як міжнародний музичний ансамбль, куди входять представники різних країн і навіть різних континентів. Такий строкатий колектив зумів створити власний неповторний стиль. Від гуртів-одноденок, зірки яких згасли так само швидко, як і запалилися, ці артисти відрізняються вкрай відповідальним до своєї роботи. Музиканти створюють чудовий звук, прикрашений відмінним вокалом, постійно вигадують нові цікаві аранжування і, звичайно ж, вкладають усю свою пристрасть у твори музики та текстів пісень.

  Організація свята від BnMusic

  На правах офіційного промоутера ми пропонуємо вам замовити Sky High Band на банкет, весілля, Новий Рік, корпоратив, ювілей. Артисти припадуть до речі на будь-якій урочистості, незалежно від віку та соціального статусу його гостей. За нашими плечима успішна організація не одного десятка виступів цього колективу, і на кожному з них слухачі залишилися задоволені виступом музикантів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sky High Band

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sky High Band

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sky High Band вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sky High Band залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sky High Band для вашого свята.

Як замовити виступ Sky High Band? Щоб замовити виступ Sky High Band на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sky High Band.

Ми рекомендуємо запрошувати Sky High Band до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sky High Band на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sky High Band у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Виталий

Менеджер, букинг-агент артистов

Язык: русский, английский, немецкий