Замовити артиста Тамара Гвердцители

Тамара Гвердцители Офіційний сайт агента

Тамара Гвердцителі – грузинська співачка з особливою емоційною манерою виконання. У неї глибокий і грудний голос, а легкий акцент дозволяє пісням у виконанні Тамари звучати з особливим шармом та проникливістю. Запросіть артистку з концертом на ваш захід у нашій агенції, і ми допоможемо не лише оперативно організувати її участь, а й провести свято на найвищому професійному рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Тамары Гвердцители надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Гвердцителі народилася в Тбілісі 1962 року. Любов до музики їй прищепила мати, завдяки якій юна співачка співала з раннього дитинства та грала на піаніно. Співала у знаменитому грузинському ансамблі «Мзіурі», брала участь у конкурсах та фестивалях. 1988 року стала переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Золотий Орфей».

  Всесвітня популярність

  1991 року співачка знайомиться з французьким композитором Мішелем Леграном. Тамара кілька років живе та працює у Парижі, виступає на престижній сцені концертної зали «Олімпія». А за кілька років співає в американському Карнегі-холі. Найбільшого успіху артистка здобула на російській естраді, де стала однією з найяскравіших та самобутніх зірок. За всю свою кар'єру Гвердцителі випустила близько двох десятків альбомів, заспівала безліч чудових дуетів із відомими виконавцями.

  Виступи Тамари Гвердцителі

  Талановита артистка виступає на різних заходах. На великих концертних сценах її супроводжує оркестр, а на приватних та корпоративних заходах вона акомпанує собі на фортепіано. У репертуарі співачки найвідоміші хіти різними мовами:

  • Арго;
  • Орієнтир кохання;
  • Молитва;
  • Віват, королю!;
  • Посвячення жінці;
  • Давай розлуці заборонимо;
  • Я за тобою піднесуся.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тамара Гвердцители

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Тамары Гвердцители

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Тамары Гвердцители вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Тамары Гвердцители залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Тамары Гвердцители для вашого свята.

Видео Тамара Гвердцители

Як замовити виступ Тамары Гвердцители? Щоб замовити виступ Тамары Гвердцители на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Тамары Гвердцители.

Ми рекомендуємо запрошувати Тамары Гвердцители до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Тамары Гвердцители на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Тамары Гвердцители у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский