Замовити артиста Тнмк

Тнмк Офіційний сайт агента

«Танок на майдані Конґо» — яскравий і самобутній український гурт, який виступає на сцені вже понад 30 років. Музиканти дивним чином поєднали у своїй творчості хіп-хоп з іншими музичними напрямками: рок, фанк та джаз. Ви можете запросити артистів на свій захід у нашій агенції. Ми забезпечимо організацію концерту на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "ТНМК" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія гурту бере свій початок у 1989 році, коли молоді харківські музиканти організували ансамбль «Нові будинки». Хлопці грали власні пісні, переспівували відомі світові та радянські хіти. Згодом на їхню творчість дедалі більше впливає новий музичний напрямок — хіп-хоп. 1996 року колектив отримує свою нинішню назву та успішно дебютує на фестивалі «Червона Рута». Ця подія стала справжнім проривом для музикантів, а пісня «Зроби мені хіп-хоп» – початком блискучої кар'єри у шоу-бізнесі.

  Пік популярності

  Після цілого ряду яскравих виступів на фестивалях та конкурсах колектив випускає свої перші кліпи та записує платівку. Загалом у творчій скарбничці команди — вісім номерних альбомів, низка спеціальних студійних проектів із реміксами хітів та величезна кількість кліпів. «ТНМК» виступали дуетом з багатьма відомими виконавцями та провели концерт з оркестром «Симфонічний хіп-хоп».

  Участь артистів у заходах

  Гурт «ТНМК» вважає за краще виступати на масштабних концертних та фестивальних майданчиках, на масових святах та заходах. Музиканти порадують гостей на приватній та корпоративній вечірці своїми хітами:

  • Гранули;
  • Мушу йти;
  • Ангели;
  • Гупало Василь;
  • Зачекай;
  • Чашка;
  • QariQris.

  Концерт «ТНМК» перетворить будь-який захід на ефектне шоу з приголомшливою енергетикою та драйвом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тнмк

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "ТНМК"

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "ТНМК" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "ТНМК" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "ТНМК" для вашого свята.

Видео Тнмк

Як замовити виступ группы "ТНМК"? Щоб замовити виступ группы "ТНМК" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "ТНМК".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "ТНМК" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "ТНМК" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "ТНМК" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский