Замовити артиста Вахтанг Кикабидзе

Вахтанг Кикабидзе Офіційний сайт агента

Вахтанг Кікабідзе – славетний грузинський актор і співак. Він залишив незабутній слід в історії радянського кінематографу, запам'ятався проникливим та душевним виконанням ліричних пісень. Наше агентство із задоволенням організує виступ співака на вашому заході. Ми оперативно погодимо з артистом дату, місце та вартість виступу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Вахтанга Кикабидзе надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Народився майбутній артист 19 липня 1938 року у місті Тбілісі у сім'ї журналіста та професійної співачки. Батько загинув на війні, тож вихованням сина займалася мати. Вахтанг змалку любив музику. У шкільні роки брав участь у самодіяльності, грав у місцевій музичній групі.

  Кар'єра

  Після закінчення школи навчався в університеті, а згодом здобув додаткову освіту в інституті іноземних мов. Навчання поєднував із роботою у місцевій філармонії. Крім пісень російською та грузинською, Буба співав англійською. Основним репертуаром на початку кар'єри були переспівування естрадних хітів. У 1966 році разом із однодумцями зібрав гурт «Орера», де був вокалістом та грав на барабанах.

  Де виступає співак

  Вахтанг Кікабідзе виступає із сольними концертами, співає на корпоративах та приватних святах для любителів та поціновувачів його творчості. У репертуарі — старі хіти, авторські пісні Окуджави та Висоцького:

  • Пісня про друга;
  • Проводи кохання;
  • Мої роки моє багатство;
  • Ось і вся розмова;
  • Чито-гвріто;
  • Виноградна кісточка.

  Виступ Кікабідзе – це свято для старшого покоління. Ліричні та трохи сумні пісні про кохання, життя, мудрість викликають добрі почуття ностальгії.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Вахтанг Кикабидзе

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Вахтанга Кикабидзе

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Вахтанга Кикабидзе вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Вахтанга Кикабидзе залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Вахтанга Кикабидзе для вашого свята.

Видео Вахтанг Кикабидзе

Як замовити виступ Вахтанга Кикабидзе? Щоб замовити виступ Вахтанга Кикабидзе на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Вахтанга Кикабидзе.

Ми рекомендуємо запрошувати Вахтанга Кикабидзе до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Вахтанга Кикабидзе на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Вахтанга Кикабидзе у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский