Замовити артиста Александр Педан

Александр Педан Офіційний сайт агента

Олександр Педан – український шоумен, провідний розважальних програм та відеоблогер. Шанувальники люблять його за приємну зовнішність, щиру посмішку, чудове почуття гумору та харизму. Мрієте, щоб зірка українського шоу-бізнесу виступила для вас на честь урочистої дати? Замовляйте виступ у нас за демократичною ціною без посередників. Від себе гарантуємо порядність, пунктуальність та оперативність.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Александр Педан надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Кар'єра на ТБ

  Дебют Олександра розпочався з гри у КВК у віці 17 років. Він був одним із учасників команди «Три товстуни». З 2006 по 2010 рік присвятив себе розважальному проекту Comedy Club UA. Паралельно веде ранкове шоу «Підйом» та розважальну передачу «Зроби мені смішно» на Новому каналі. У шоу-бізнесі Педан активно співпрацює з такими колегами із цеху як Сергій Притула, Ольга Фреймут. Восени 2017 року запустив спортивний проект для школярів Junior Z-2017. Шоубізнес – не єдине захоплення зірки. Спорт також відноситься до серйозного хобі кумира українців. Олександр пишається тим, що знайомий на практиці з 30 видами спорту.

  Спілкування з шанувальниками

  Саша Педан – публічна людина. Активно спілкується із шанувальниками у соціальних мережах. Веде блог на Ютубі. Олександр працює як ведучий на фестивалях, корпоративах, весіллях, ювілеях та інших заходах. Шоумен відкрито для спілкування на публічних заходах: заводить публіку, жартує, створює атмосферу драйву на святі. Ніхто не залишається байдужим! Щоб переконатись у цьому, оформіть замовлення на сайті. Узгоджуємо з вами дату приїзду артиста та інші деталі угоди.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Александр Педан

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Александр Педан

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Александр Педан вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Александр Педан залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Александр Педан для вашого свята.

Видео Александр Педан

Як замовити виступ Александр Педан? Щоб замовити виступ Александр Педан на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Александр Педан.

Ми рекомендуємо запрошувати Александр Педан до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Александр Педан на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Александр Педан у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский