Замовити артиста Коля Серга

Коля Серга Офіційний сайт агента

Коля Серга – молодий амбітний шоумен України, співак, автор своїх пісень. Жанр виступів – поп-музика. Бажаєте, щоб ваше свято провела зірка? Наше агентство допоможе це здійснити та запросить шоумена на захід без зайвих переплат та посередницьких послуг!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Коля Серга надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Вже після школи Коля знав, що вартий багато, тож подався до Москви. Вперше він вийшов на сцену у шоу «Сміх без правил», де презентував свою гумористичну програму. Усього кілька виступів принесли артисту успіх, він зміг посісти перше місце у цьому шоу. Потім глядачі побачили його як учасника на «Фабриці Зірок», де став третім із переможців. На сьогоднішній день Микола є провідним популярним розважальним телепрограмою «Орел і Решка». Крім цього, він часто приймає запрошення провести такі заходи, як:

  • весілля;
  • ювілеї;
  • корпоративи;
  • вечірки;
  • міські урочистості;
  • дні народження.

  Унікальність ведучого полягає в широкому світогляді, він професіонал у всьому — вміє добре співати і має свій репертуар, самостійно розробляє святкові програми, чудово жартує. Кожен захід приносить посмішку, сміх та поєднує людей різних поколінь. Будь-яка програма націлена лише на гостей, артист часто жартує, роздає автографи, проводить спільні конкурси та розважає глядачів своєю музикою. Вечірки проходять на славу, ніхто не йде з поганим настроєм!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Коля Серга

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Коля Серга

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Коля Серга вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Коля Серга залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Коля Серга для вашого свята.

Як замовити виступ Коля Серга? Щоб замовити виступ Коля Серга на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Коля Серга.

Ми рекомендуємо запрошувати Коля Серга до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Коля Серга на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Коля Серга у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский