Замовити артиста Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody Офіційний сайт агента

Існує велика кількість шоу програм на честь Фредді Меркьюрі, але немає жодного по драйву, контрастності та ефектності, як Bohemian Rhapsody.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bohemian Rhapsody надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Bohemian rhapsody

  Це повномасштабний м'юзикл бродвейського стилю. У ньому задіяні справжні зірки світових м'юзиклів. На одній сцені одночасно працюють найкращі музиканти, танцюристи та співаки найкращих м'юзиклів Англії. Це шоу запам'ятовується на все життя, тому що складається з легендарних хітів Фредді Мерк'юрі та Queen. Цей м'юзикл проходить на найпрестижніших майданчиках світу, збираючи повні зали. Все шоу насичене розкішними костюмами, візуальними ефектами та оригінальними аранжуваннями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bohemian Rhapsody

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bohemian Rhapsody

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bohemian Rhapsody вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bohemian Rhapsody залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bohemian Rhapsody для вашого свята.

Видео Bohemian Rhapsody

Як замовити виступ Bohemian Rhapsody? Щоб замовити виступ Bohemian Rhapsody на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bohemian Rhapsody.

Ми рекомендуємо запрошувати Bohemian Rhapsody до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bohemian Rhapsody на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bohemian Rhapsody у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский