Замовити артиста Candy Dulfer

Candy Dulfer Офіційний сайт агента

Candy Dulfer – це відома голландська джазова виконавиця пісень та саксофоністка. Її батько популярний саксофоніст, що до певної міри позначилося на кар'єрі виконавиці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Candy Dulfer надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  К. Далфер почала займатися музикою з 7-річного віку. І стала відомою завдяки пісні «Лілі була там», написаній для фільму «Касірка». Ця композиція лідирувала в американському хіт-параді протягом півтора місяця. Також шанувальники її творчості відзначають такі її композиції, як «Парк Фінсб'юрі, Кафе 67» та «Для твоєї любові». На сьогодні вона випустила 21 цікавий альбом – вони створені з використанням різних стильових напрямків – Смуф джаз, RnB, Фанк. Її альбом «Сексуаліті», випущений на початку кар'єри, номінувався на «Греммі». 2017 року з'явився її новий альбом «Разом». Вона брала участь у роботі над телесеріалом під назвою «Зустрічі Кенді», де проінтерв'юювала багатьох колег. Тому в музичних колах Америки її називають «Кенді – милашка». Ще багатьом подобається її чудова гра на барабанах. Запрошена артистка успішно виступить на корпоративі чи вечірці, також можна зробити замовлення сольного концерту.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Candy Dulfer

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Candy Dulfer

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Candy Dulfer вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Candy Dulfer залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Candy Dulfer для вашого свята.

Видео Candy Dulfer

Як замовити виступ Candy Dulfer? Щоб замовити виступ Candy Dulfer на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Candy Dulfer.

Ми рекомендуємо запрошувати Candy Dulfer до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Candy Dulfer на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Candy Dulfer у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский