Замовити артиста 10 CC

10 CC Офіційний сайт агента

Група 10 CC вже багато років є брендом для любителів якісної музики. Якщо ви хочете, щоб на заході прозвучали витончені гітарні аранжування та фортепіанні фантазії в суміші із лихославним роком, то ми допоможемо замовити виступ легендарних артистів. Насолоджуйтесь живою музикою з тієї епохи, коли багато стилів тільки зароджувалися.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 10 CC надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Інтригуюче шоу

  Колектив почав своє життя в далеких 70-х, коли тільки набирали хід більшість відомих нині груп зі світовою популярністю. Спочатку це були чотири ентузіасти. Звичайні студенти з Британії, які спочатку не планували пов'язати життя з музикою. Але прагнення до прекрасного призвело до їхнього випадкового об'єднання після здачі спільної сесії. Хлопці цікавилися прогресивною музикою, яка тоді була популярною в Англії. Крим, Голдман, Годдлі та Стюарт створили групу, яка на довгі роки випередила свій час і стала флагманом для любителів нестандартних рок-н-рольних гармоній та небанальних клавішних аранжувань.

  Баланс комерції та мистецтва

  Хлопці відразу вирішили, що їхня музика буде доступна і простому слухачеві, який очікує від рок-виступів гарячих гітарних рифів і мелодій, що запам'ятовуються, так і вимогливій публіці, яка прагне музичних досліджень і експериментів. Тому на альбомах середини сімдесятих років можна почути і софт-рок хіти, так і опуси, що народжують творчість колективу з пошуками композиторів епохи відродження:

  • I'm Not in Love;
  • Lazy Ways;
  • Хтосьв In Hollywood;
  • Speed Kills;
  • People In Love.

  Балансуючи на кордоні масового року та арт-прогресиву, команда зуміла досягти широкої популярності в різних колах слухачів. Їхньою основною відмінністю є наявність яскравого концертного шоу. Світлова інсталяція, цікаві костюми та декорації, що зачаровують – все це можна побачити на виступі 10 СС.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 10 CC

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 10 CC

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 10 CC вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 10 CC залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 10 CC для вашого свята.

Видео 10 CC

Як замовити виступ 10 CC? Щоб замовити виступ 10 CC на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 10 CC.

Ми рекомендуємо запрошувати 10 CC до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 10 CC на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 10 CC у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский