Замовити артиста 100 gecs

100 gecs Офіційний сайт агента

Експериментальний американський дует 100 Gecs записує музику у кількох жанрах: від поп до електроніки та хіп-хопу. Їхня присутність на вашому святі гарантує прекрасний настрій всій публіці. Запросити групу на захід пропонує наша агенція. Ми не залучаємо до роботи посередників, що дозволяє уникнути переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 100 gecs надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Дует 100 Gecs складається з двох учасників Ділана Бреді та Лори Ліс. Вони познайомилися у 2012 році на вечірці, але сформували групу лише у 2015. Через рік після створення виходить перший міні-альбом. Кожен із учасників 100 Gecs паралельно займається сольною творчістю. Бреді захоплюється музикою з дитинства, тоді співав у церковному хорі. Пізніше хлопець вивчав акустику у коледжі. Після переїзду до Лос-Анджелеса він створив власний лейбл. Лора Ліс випускає свої композиції під псевдонімом osno1. У дитинстві вона грала на гітарі, потім також вивчала акустику в Чикагському коледжі. На даний момент у гурту є 1 спільний студійний альбом та 4 сингли. Вони беруть участь у передачах, записують ремікси, ведуть активне життя у соціальних мережах, особливо у Інстаграмі.

  Заходи

  Самі музиканти описують свою творчість як «анархічну атаку». Їхні композиції поєднують безліч стилів, які раніше рідко звучали разом. Тому 100 Gecs впишуться не в усі заходи. Так, вони підійдуть тематичним вечіркам, дням народження, де серед гостей буде переважно молодь та шанувальники електронної музики.

  Відомі композиції

  Серед відомих композицій групи можна виділити такі:

  • money machine;
  • 800db cloud;
  • ringtone;
  • hand crushed by a mallet;
  • gec 2 Ü.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати 100 gecs

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 100 gecs

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 100 gecs вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 100 gecs залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 100 gecs для вашого свята.

Видео 100 gecs

Песни 100 gecs

Як замовити виступ 100 gecs? Щоб замовити виступ 100 gecs на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 100 gecs.

Ми рекомендуємо запрошувати 100 gecs до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 100 gecs на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 100 gecs у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский