Замовити артиста 2 Unlimited

2 Unlimited Офіційний сайт агента

Група 2 Unlimited – це легенди 1990-х років, що виконують музику в стилі техно-реп і євроденс. С тех пор багато чого змінилося, однак група Anlimited по-прежнему користується популярністю і робить з будь-яких виступів нинішнє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 2 Unlimited надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  2 Unlimited: концерт дуету з незмінним складом

  Цей унікальний музичний колектив був створений у 1991-му році, коли техно-реп та євроденс були на піку своєї популярності. Їхні сингли "Invite Me To Trance", "Tribal Dance, No Limit" та багато інших звучали на всіх танцювальних майданчиках світу. В останні роки музика танцювального спрямування, колись затемнена іншими жанрами, знову почала набувати популярності, і тепер колективи періоду 90-их переживають другий пік своєї затребуваності.

  2 Unlimited – біографія неповторної групи

  До складу легендарного дуету входять чарівна Аніта Дот та харизматичний Рей Слейнгард. Останній захоплювався репом та брейк-дансом ще за часів своєї юності, а Аніта одразу ж після завершення шкільного навчання влаштувалася на роботу до кількох клубів, виступаючи там у ролі співачки. Майбутніх учасників всесвітньо відомого дуету познайомив їхній спільний знайомий. Хлопці швидко порозумілися і випустили вкрай успішний сингл «Get Ready For This». Через рік після створення колективу, 1992-го, побачила світ і дебютна платівка, яку записала група 2 Анлімітед. Альбом носив назву Get Ready і був проданий у кількості понад 2 млн. копій. Одразу після виходу платівки музиканти почали випускати нові успішні сингли:

  • "Workaholic",
  • "Twilight Zone",
  • "Magic Friend",
  • "Tribal Dance",
  • "No Limit".

  Група 2 Unlimited, біографія якої містить чимало запаморочливих злетів, випустила ще два альбоми: 1993-го та 1995-го року. 1996-го року колектив розпався, проте 2009-го, під час виступу на фестивалі «Я люблю 90-ті», Аніта та Рей знову вирішили працювати разом під старою назвою.

  Плей лист виступу 2 Unlimited на святі може включати такі композиції:

  • Tribal Dance
  • In Da Name of Love
  • Invite Me to Trance
  • No Limit
  • інші пісні за бажанням замовника, які необхідно заздалегідь узгодити з артистами.

  Чому BnMusic? – це найкращий агент, промоутер та менеджер групи 2 Анлімітед?

  1. Наш офіційний сайт тур-менеджера групи 2 Unlimited містить лише достовірну інформацію про колектив та його актуальний склад.
  2. Все, що потрібно зробити для замовлення артистів на весілля, корпоратив, ювілей або Новий рік – це просто залишити заявку. Усі переговори з артистами, вирішення організаційних питань ми візьмемо на себе.
  3. Ми розуміємо, що запрошення групи 2 Анлімітед на захід – це унікальна подія, яка коштує добрих грошей. Тому ми завжди пропонуємо своїм клієнтам здійснити страховку події, щоб уникнути нервування та втрати коштів у разі виникнення непереборних перешкод на шляху до організації виступу.
  4. Наші фахівці контролюють всі етапи організації виступу запрошених зірок: від букінгу до виконання райдера, супроводу артистів на шляху до місця виступу тощо.
  5. Оскільки ми маємо всі контакти менеджерів групи, ми можемо запросити виконавців безпосередньо – відповідно, ціни артистів у нас найнижчі порівняно з пропозиціями конкурентів. Зверніть увагу, що ви можете зробити своє свято ще незабутнішим, влаштувавши справжню вечірку в стилі 90-х, замовивши одразу кілька колективів з каталогу артистів у категорії Диско 80-90-х.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати 2 Unlimited

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 2 Unlimited

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 2 Unlimited вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 2 Unlimited залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 2 Unlimited для вашого свята.

Видео 2 Unlimited

Песни 2 Unlimited

Як замовити виступ 2 Unlimited? Щоб замовити виступ 2 Unlimited на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 2 Unlimited.

Ми рекомендуємо запрошувати 2 Unlimited до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 2 Unlimited на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 2 Unlimited у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский