Замовити артиста 30 Seconds to Mars

30 Seconds to Mars Офіційний сайт агента

30 Seconds to Mars контакти Джареда та Шеннона Літо: брати, які заснували колектив та залучили до нього однодумців. І сьогодні це вже не просто братський склад, а розкручений гурт, який існує 17 років і навіть придумав власну символіку для позначення бренду.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 30 Seconds to Mars надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Факти про 30 Seconds to Mars

  Незважаючи на активну соціальну діяльність (Джаред особливо небайдужий до подій в Україні) та інтенсивну організацію концертів 30 Seconds to Mars, обидва брати не забувають підтримувати життя свого проекту. Гурт був заснований у 1998 році, але свій перший альбом хлопці змогли випустити лише до 2002 року, коли накопичилося достатньо матеріалу. Що примітно, на той момент їм не потрібен був ще хтось. Усі партії Джаред та Шеннон записали самостійно, причому Шеннон лише відбивав на барабанах. Джаред – мультиінструменталіст та вокаліст, хтось вважає його навіть генієм. Альбом розійшовся тиражем 100 000 копій, непоганий початок для кар'єри, правда?

  Коротка біографія артиста

  Після виходу першого альбому брати Літо раптом вирішили перейменувати деякі пісні 30 Seconds to Mars. Наприклад, Hero стала Year Zero, Jupiter – Fallen. І перевипустили альбом наново. Навіщо це було зроблено так і залишилося таємницею. Інші учасники групи з'явилися у групі пізніше. Нинішній склад більш-менш укомплектований. Томо Мілішевич прийшов на місце Солона Бісклера та довів свій талант майстерною грою на скрипці. Друга збірка групи за його участі вийшла в 2005 і називалася A Beautiful Lie. Над ним допоміг працювати колишній продюсер Linkin Park. На жаль, але стався витік інформації, майже за півроку до релізу пісні потрапили до мережі. Це не зламало музикантів, вони написали та випустили на альбомі ще два треки: Battle of One та Hunter, кавер на Бьорк. Крім того, всередину диска вкладали спеціальну перепустку на вечірки 30 Seconds to Mars за лаштунки. Альбом отримав статус платинового та був проданий тиражем понад мільйон. Нагорода MTV Award знайшла їх у 2006 році за найкращий кліп. Вже в 2007 році до них прийшла статуетка в номінації «Best New Artist» (Кращий новий виконавець) TRL MTV, а на більшій церемонії нагородження «MTV Europe Music Awards 2007» гурт отримав чотири номінації: «Rock Out», «Band», "Headliner", "Inter Act".

  Отже, які пісні 30 STM на корпоративному заході увійдуть у трек-лист?

  • Attack
  • A Beautiful Lie
  • The Story
  • від Yesterday

  І не тільки! 30 STM на діловому заході виконають нові хіти власного авторства

  Є ще причини замовити 30 STM на день народження або ювілей з BnMusic

  1. Можливість почути пісні з нового альбому Love Lust Faith + Dreams (2013) наживо – організація виступів 30 Seconds to Mars на весіллі, скажімо, буде доречною;
  2. На святі з 30 Seconds to Mars можна постаратися взяти автограф Джаред Лето завжди зі своїми фанатами;
  3. 30 Seconds to Mars з BnMusic – це завжди лише мінімальний гонорар та лише безпосередньо артисту;
  4. Допомога з дотриманням нюансів райдера важлива і наші менеджери її нададуть;
  5. Є можливість застрахувати організацію виступів 30 Seconds to Mars – найкраще зробити це у Лондоні із нашим партнером.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати 30 Seconds to Mars

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 30 Seconds to Mars

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 30 Seconds to Mars вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 30 Seconds to Mars залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 30 Seconds to Mars для вашого свята.

Видео 30 Seconds to Mars

Як замовити виступ 30 Seconds to Mars? Щоб замовити виступ 30 Seconds to Mars на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 30 Seconds to Mars.

Ми рекомендуємо запрошувати 30 Seconds to Mars до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 30 Seconds to Mars на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 30 Seconds to Mars у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский