Замовити артиста Kasabian

Kasabian Офіційний сайт агента

Kasabian. Цей гурт, який виконує одночасно і альтернативний рок, і баб-панк-рок, і клубну танцювальну музику, просто неможливо не знати. А незвичайна історія створення колективу повністю виправдовує його дивну назву.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kasabian надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Касабіан

  Послідовники The Rolling Stones , нові Oasis – саме так називають музикантів критики. До речі, з The Rolling Stones гурт Kasabian пов'язує спільне світове турне. Але все гаразд. Формуючи нову групу в Англії в 1997 році, одному із засновників групи після прочитання книги про сектант і злочинця Чарльза Менсона врізалося в пам'ять ім'я Лінди Касабьян. Лінда вела автомобіль убивці, і саме на честь неї, як запевняє басист Кріс Едвардс, і був названий гурт Касабіан. Відправивши один-єдиний трек Processed Beats продюсерам, хлопці миттєво підписали контракт із RCA. Вокаліст Том Мейган, гітарист і вокаліст Серджіо Піццорно та бас-гітарист Кріс Едвардс разом з учасниками гурту Касабіан, що нині вибули, вже в 2004 випустили дебютний альбом Kasabian, який розійшовся 700 тисячами екземплярів. Cінгл LSF зайняв 10 рядок у британському чарті. Про Kasabian заговорили як про лідерів британської сцени. Наклад другого альбому Empire наблизився до мільйона. Він був дуже добре сприйнятий критиками. Сьогодні складно заперечувати успіх Kasabian – колектив випустив 5 альбомів, останній із яких (48:13) отримав статус золотого. Бажаєте запросити Касабіан на свій творчий вечір чи ювілей? Тоді готуйтеся почути пісні Kasabian, які завоювали серця мільйонів:

  • Fire;
  • Club Foot;
  • Empire;
  • Re-Wired;
  • Eez-Eh;
  • Empire;
  • Cutt Off.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kasabian

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kasabian

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kasabian вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kasabian залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kasabian для вашого свята.

Видео Kasabian

Як замовити виступ Kasabian? Щоб замовити виступ Kasabian на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kasabian.

Ми рекомендуємо запрошувати Kasabian до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kasabian на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kasabian у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский