Замовити артиста The Rolling Stones

The Rolling Stones Офіційний сайт агента

Неможливо уявити рок-н-рол 20-го та 21-го століть без гурту The Rolling Stones. Цей колектив зі світовим ім'ям проіснував понад півстоліття і не перестав бути популярним. Тепер Роллінг Стоунз можуть стати гостями на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Rolling Stones надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія The Rolling Stones

  Група Роллінг Стоунз була заснована в 1962 році двома приятелями: Міком Джагером і Кітом Річардсом. Зараз ці імена знає практично кожен шанувальник хорошої музики на нашій планеті, а тоді вони були двома молодими хлопцями, які випадково зустрілися через сім років після навчання в одній початковій школі. Розговорившись, вони з'ясували, що обоє люблять одну й ту саму музику, і що вони мають спільний знайомий, який розділяє їх смакові пристрасті – Дік Тейлор.

  Склад групи Роллінг Стоунз формувався досить довго, як і її репертуар. Тим не менш, через кілька років хлопцям вдалося не лише здобути популярність у себе вдома, але й записати кавери на пісні "Not Fade Away" та "I Wanna Be Your Man", які забезпечили їм попадання на високі рядки британського та американського чартів. Дебютна платівка колективу носила назву The Rolling Stones і стала неймовірно успішною в Британії. Незабаром після цього Джаггер і Річардс написали одну з перших власних композицій – "Tell Me". З того часу Роллінг Стоунз відійшли від статусу кавер-групи і почали записувати платівки виключно з власного матеріалу. Сьогодні Роллінг Стоунз – це група, яка продала понад 250 мільйонів екземплярів своїх альбомів, увійшла до Зали слави рок-н-ролу та внесена до списку 50 найвидатніших виконавців усіх часів. Ми, офіційний сайт концертного агентства The Rolling Stones, хочемо зробити вам пропозицію, яка може здатися неможливою. З нашою допомогою ви можете замовити артистів до себе на свято: на Новий Рік, на ювілей, весілля, творчий вечір, банкет, корпоратив. Концерт уславленого колективу на вашому приватному заході може здаватися нездійсненною мрією, проте це зовсім не так. У нас є прямі контакти The Rolling Stones, які дозволяють запросити їх практично в будь-яке місто світу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Rolling Stones

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Rolling Stones

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Rolling Stones вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Rolling Stones залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Rolling Stones для вашого свята.

Видео The Rolling Stones

Як замовити виступ The Rolling Stones? Щоб замовити виступ The Rolling Stones на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Rolling Stones.

Ми рекомендуємо запрошувати The Rolling Stones до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Rolling Stones на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Rolling Stones у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский