Замовити артиста LP

LP Офіційний сайт агента

Творчість неординарної співачки LP офіційний сайт агента створить на вашому святі атмосферу душевного андеграунду для обраних.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста LP надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія LP

  LP – американська співачка з італійським корінням, автор музичних композицій зірок світового шоу-бізнесу, виконавець із гарним та сильним голосом Laura Pergolizzi. Народилася Лаура Перголіцці в маленькому містечку Хаптінгтон (штат Західна Віргінія) в 1981 році. Красу голосу Laura Pergolizzi успадкувала від мами неаполітанки, а його силу від тата наполовину сицилійця та наполовину ірландця. Після закінчення Walt Whitman High School у 1996-му році Лаура Перголіцці переїжджає до Нью-Йорка. У 2001-му році LP випускає перший альбом своїх пісень, але через десятиліття музична громадськість оцінить неабиякий талант Лаури Перголіцці. Один із синглів Into the Wild дебютного альбому LP стає популярним і відкриває світові автора музики та слів Laura Pergolizzi. У 2010-му році автор-виконавець перебирається до Лос-Анджелесу. Після роботи у співавторстві з Ріанною над композицією Cheers (Drink to That) LP отримує визнання композитора серед зірок світового шоу-бізнесу. Лаура Перголоцці пише пісні для Ріанни та Христини Агілери, для Рити Ори та Шер, для Джо Уолш та Елли Хендерсен, та інших виконавців.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати LP

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на LP

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна LP вказана для ознайомлення. Остаточний прайс LP залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар LP для вашого свята.

Видео LP

Песни LP

Як замовити виступ LP? Щоб замовити виступ LP на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу LP.

Ми рекомендуємо запрошувати LP до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення LP на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ LP у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский