Замовити артиста Tony Braxton

Tony Braxton Офіційний сайт агента

Тоні Брекстон – американська виконавиця хітів у жанрі соул, піп, ритм та блюз. Переможниця найпрестижніших конкурсів (American Music Awards, Grammy).

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tony Braxton надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки

  Майбутня знаменитість народилася в американському Сіверні (1967) у багатодітній родині співачки та священика. Співала у «сімейному» хорі разом із чотирма сестрами. З молоком матері ввібрала класику соулу, госпелу, ритм-н-блюз. Їздила країною, виступала у музичних шоу молодих талантів. Вищої освіти Брекстон не здобула, обрала музику. Коли вчилася, познайомилася з Міллі Ваніллі. Співак звів Тоні із продюсерами великої звукозаписної компанії Аріст Рекордз. Невдовзі сестри Брекстон уклали контракт, створили гурт The Braxton, почали випускати платівки.

  Популярність

  Паралельно майбутня зірка записувала на Arista Records власні композиції. 1993 рік став проривним. Перша платівка Tony Braxton стала сенсацією (близько 10 мільйонів продажів, кілька Греммі). Breathe again, You mean world to me користувалися шаленою популярністю. Незабаром вийшла платівка Secrets з вічним хітом Un-break my heart. Артистка виборола ще пару Греммі. Через короткий час розпочався судовий матеріальний конфлікт співачки з Арістою Рекордз. Зірка опинилася у тяжкому фінансовому становищі. Зрештою все тимчасово владналося, артистка знову записувала для «нелюбого» лейбла. Вона випустила He wasnt man enough for me – черговий суперпопулярний хіт. 2000 року приніс розрив артистки з Арістою Рекордз. Потім популярність почала падати, але виступати виконавиця продовжувала.

  Важкий період. Повернення на сцену

  2008-го у співачки почалася важка смуга. Лікарі виявили у Тоні вовчак. Співаці довелося долати хворобу, призупинити кар'єру, відстрочити випуск альбомів. Однак невдовзі зірка відновила роботу. У 2018 виходить довгоочікуваний альбом Брекстон "Sex and Cigarettes". Шанувальники таланту співачки чекали на його вихід цілих 7 років.

  Інші заняття, досягнення

  Тоні також відома:

  • благодійністю. За її гроші фінансуються дослідження у сфері серцевих захворювань;
  • грою на великому екрані;
  • продюсування молодих талантів.

  Важливі деталі щодо виступу

  Співачка виступає на корпоративах, вечірках, великих заходах (дні міста, ювілеї). На концертах завжди справжнє свято. Слухачі радіють, переживають разом із артисткою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tony Braxton

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tony Braxton

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tony Braxton вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tony Braxton залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tony Braxton для вашого свята.

Видео Tony Braxton

Песни Tony Braxton

Як замовити виступ Tony Braxton? Щоб замовити виступ Tony Braxton на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tony Braxton.

Ми рекомендуємо запрошувати Tony Braxton до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tony Braxton на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tony Braxton у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский