Замовити артиста Lara Fabian

Lara Fabian Офіційний сайт агента

Lara Fabian – найуспішніша і найзнаменитіша франкомовна співачка, сильний вокал якої пізнаваний усім світом. Лара Фабіан – артистка бельгійсько-італійського походження давно підкорила радіостанції та ТБ канали всього світу, а її голосу практично немає аналогів у світі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lara Fabian надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зародження зірки на ім'я Лара Фабіан

  У 1970 році у уродженки Сицилії та небайдужого до музики фламандця народилася дочка Lara Kroker (Fabian – дівоче прізвище матері). Батько швидко розпізнає у 8-річної доньки вокальні задатки, і батьки миттєво записують малечу до музичної школи та танцювальної студії. У 14 років, виступаючи з гітарою у нічних клубах, батько починає долучати доньку до сцени. І дуже успішно – лише за кілька років молода вокалістка посідає перше місце у конкурсі, головним призом якого був запис пісні на професійній студії. У 18-річному віці Лара Фабіан, коротка біографія якої немислима без цієї події, потрапляє на Євробачення, представляючи Люксембург. Там вона тріумфально посідає 4-е місце з піснею Croire.

  Лара Фабіан: біографія та заслужена слава

  Після школи разом із Lara Fabian офіційний сайт тур-менеджера перебирається до Канади, яка не створювала рамок для творчості артистки. Долею стало її знайомство з продюсером Ріком Еллісоном, який закохався в голос вокалістки і запропонував їй записати перший повноформатний диск. І він з'являється на світ – платівку "Лара Фабіан" розпродали тиражем 100 тис. екземплярів. Успіх альбому підкріпив статус золотого диска. Визнання посилилося з виходом другого альбому «Carpe Diem», який став золотим лише через два тижні. Лара Фабіан, завдяки сильному вокалу та оригінальному виконанню, прирівнюється і навіть витісняє Селін Діон. Третій альбом перетворює співачку на зірку світової величини. Сам Уолт Дісней запрошує її озвучувати Есмеральду в мультику про горбань із Нотр-Дама. Останній альбом Лара Фабіан, що вийшов, вийшов у 2013 році. «Le secret» мав той самий нищівний успіх.

  Запросивши Lara Fabian на корпоратив чи на Новий рік, ви почуєте улюблені хіти співачки:

  • Je Taime
  • Adagio
  • For always
  • Dance
  • Le Secret
  • Un Ave Maria

  Як відомо, артистка неодноразово приїжджала до Росії та виконувала пісні російською мовою. Повідомте нам інші композиції, які ви бажаєте почути, і ми обговоримо їх із командою співачки.

  Чому Лара Фабіан на корпоратив чи свято стане справжнім фурором?

  1. Діапазон голосу артистки становить 4,1 октави, її ангельське ліричне сопрано ви не почуєте більше ніде.
  2. Винятково жива музика на банкеті чи творчому вечорі.
  3. Відсутність посередників, які підвищують ціни артистів.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lara Fabian

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lara Fabian

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lara Fabian вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lara Fabian залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lara Fabian для вашого свята.

Видео Lara Fabian

Як замовити виступ Lara Fabian? Щоб замовити виступ Lara Fabian на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lara Fabian.

Ми рекомендуємо запрошувати Lara Fabian до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lara Fabian на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lara Fabian у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский