Замовити артиста Sting

Sting Офіційний сайт агента

Мультіінструменталіст і володар чудового тенора, Стінг став одним з найбільш культових артистів сучасності. Виступ Sting – це те, що вам потрібно, якщо ви хочете організувати неймовірне, феєричне та незабутнє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sting надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Стінга

  Справжнє ім'я виконавця – Гордон Самнер. Він народився північ від Англії 1951-го року, у ній побожних католиків. Sting став старшим із чотирьох дітей у сім'ї. Батько майбутнього всесвітньо відомого артиста працював монтажником, а згодом власником маленького молочного магазину. Мати Стінга, яка здобула музичну освіту, працювала медсестрою та перукарем. Саме вона помітила та розвинула природний дар свого сина. Вже у десятирічному віці хлопчик отримав свою першу гітару в подарунок від батька тата, і незабаром успішно освоїв її. У підлітковому віці він часто відвідував музичні клуби, обравши своїм кумиром неймовірного Джиммі Хендрікса. Також Стінг успішно освоїв фортепіано, бас-гітару, саксофон та контрабас. Свою повноцінну музичну кар'єру він розпочав із участі у групі «The Police» з 1977-го по 1985 рік, після чого виконавець почав виступати сольно. Багато шанувальників, які прагнуть замовити концерт Sting, не замислюються про походження цього псевдоніма. У перекладі це слово означає «бджолине жало», так Гордон назвався на честь свого светра в жовто-чорну смужку: свого часу він був єдиним пристойним светром у гардеробі виконавця, і саме в ньому він ходив на репетиції своєї першої групи, ще до освіти "The Police". Ми пропонуємо вам унікальну для країн СНД послугу: замовити концерт знаменитого співака – Стінга зараз!

  Невтомний Стінг. Біографія, особисте життя та багато іншого

  У середині 1980-х років, коли Sting розпочинав свою успішну сольну кар'єру, він уже був одружений з актрисою Френсіс Томелті і виховував з нею двох дітей. На той час Sting вже встиг відчути на собі, що таке слава: його панк-рок гурт The Police, незважаючи на недовге існування, був вкрай популярний, особливо на початку 1980-х років. Розпустивши групу, він змінив стиль панка на анплуа справжнього бунтаря, який не гидує випивкою та наркотиками. Розгульний спосіб життя не зміг відвернути від нього фанатів: артист був, поза сумнівом, неймовірно талановитий, і його платівки розкуповувалися величезними тиражами. Хіти "Russians", "All This Time", "Fields of Gold", "If I Ever Lose My Faith in You" та багато інших підривали чарти по всьому світу. Вже тоді концерт Sting замовити на свято жадали незліченні юрби шанувальників. 1992-го року Sting, контакти якого зараз відомі лише його офіційним промоутерам, одружився зі своєю нинішньою супутницею життя – актрисою Труді Стайлер, з якою вони виростили та виховали чотирьох дітей. Як можна судити за інформацією, що з'являється в пресі, музикант завжди дуже трепетно ставився до своїх синів і дочок і всіляко намагався бути їм хорошим батьком, що йому, безсумнівно, вдалося. З початку 1990-х років виконавець трохи стримав свій запал, став обережніше ставитися до вживання заборонених речовин і поводитися менш зухвало. З того часу він випустив ще ряд успішних платівок з такими хітами, як "Brand New Day", "Send Your Love", "Stolen Car" і т.д. Яскрава та вражаюча виконавця Sting біографія зовсім не означає, що він перетворився на недосяжну істоту вищої раси. Ми є офіційними агентами Стінга і можемо запросити виконавця до вас на корпоратив , Новий рік, ювілей. Виступ Стінга ідеально впишеться у весільну церемонію із його ліричними піснями. Замовити виступ Стінга на вашому заході – це реальність.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sting

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sting

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sting вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sting залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sting для вашого свята.

Видео Sting

Як замовити виступ Sting? Щоб замовити виступ Sting на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sting.

Ми рекомендуємо запрошувати Sting до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sting на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sting у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский