Замовити артиста Bonnie Tyler

Bonnie Tyler Офіційний сайт агента

Боні Тайлер – ікона рок-музики 80-х, яка завоювала серця мільйонів слухачів неперевершеним вокалом і харизмою, що запам'ятовується. Не можна назвати себе знавцем англійської музики, не побувавши на концерті Bonnie Tyler!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bonnie Tyler надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Bonnie Tyler: біографія та досягнення

  Гейнора Хопкінс, вона ж – Боні Тайлер, – співачка, яка створила себе сама. З невідомої уродженки Уельсу молода дівчина стала переможницею конкурсу талантів, а невдовзі створила власну групу та розривала клуби та паби Уельсу під псевдонімом Шерін Девіс. Практично одразу дівчину помітив продюсер Роджер Белл, який допоміг їй укласти контракт із відомим лейблом RCA Records. Народження та початок біографії Bonnie Tyler офіційний сайт тур-менеджера зіставляє з виходом першого дебютного синглу Гейнор – пісні My Honey-comb. Але це було лише початком випробувань Bonnie Tyler, особисте життя якого круто перекинулося 1976 року після операції на гортані. У солістки було виявлено вузликові потовщення, і лікарі наполягли на хірургічному втручанні. Операція пройшла чудово, але Боні, яка з дитинства обожнює музику, не змогла виконати наполягання лікаря – зберігати мовчання 6 тижнів, і незабаром її голос перейняв хрипоту Рода Стюарта. Солістка вже поставила хрест на кар'єрі, але її наступний сингл – It's a Heartache перетворив Боні Тайлер на зірку світового рівня, посівши 4-е місце у Британії та 3-те у США.

  Хрипоту Bonnie Tyler, що подарувала славу

  Після виходу дебютного альбому The World Starts Tonight вокалістка вирушила до першого турне. За кілька років виходить світовий хіт – Total Eclipse of the Heart, «візитка» Боні Тайлер. Завдяки набутій хрипоті та сильному вокалу пісня навіть потіснила з вершин європейських та американських чартів знамениту Billie Jean короля поп-музики Майкла Джексона. Ціни на концети Боні Тайлер миттєво поповзли вгору. Пізніше RSH Gold Award назвуть її найкращою жінкою співачкою. 2013 року Bonnie Tyler засяяла на світовій сцені новою зіркою, виступивши на Євробаченні з піснею Belive in me. Всім шанувальникам Bonnie Tyler офіційний сайт тур-менеджера пропонує організувати виступ співачки на Новий Рік, на якому будуть виконані найвідоміші хіти: – I need a hero – Turn around Me – Bitterblue. А також багато інших, які замовник забажає почути на святі чи корпоративі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bonnie Tyler

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bonnie Tyler

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bonnie Tyler вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bonnie Tyler залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bonnie Tyler для вашого свята.

Видео Bonnie Tyler

Як замовити виступ Bonnie Tyler? Щоб замовити виступ Bonnie Tyler на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bonnie Tyler.

Ми рекомендуємо запрошувати Bonnie Tyler до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bonnie Tyler на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bonnie Tyler у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский